5600X sistem nasıl?

@MisakiTaro @tirabzonun_kaymagi @PanzerTR @Samotne Ciasteczka arkadaşlar bu konuda daha detaylı bilgi verir ben tam emin olamadım.
Bekliyorum bilgili arkadaşların
Anakart gayet iyi. Pro4, güzel VRM'lere sahip.

Bütçeniz ne kadardı?
Bütçem monitör dahil 16bin tl yi geçmemek şuan böyle sonrasında eklentiler yapabilirim sıvı soğutma vs gibi fakat anakart işlemci ve ekran kartı eklentisi sonradan yapmak istemiyorum diğerleri olabilir

Anakart gayet iyi. Pro4, güzel VRM'lere sahip.

Bütçeniz ne kadardı?

Aslında arkadaş konunun ilk mesajında olan bu AMD Ryzen 5 5600X 3.7GHz, RTX 3060 Tİ 8GB, 16GB DDR4, 512GB SSD Oyun Bilgisayarı | Teknobiyotik PC'yi alacaktı. Ben diğer sistemlere göz atarken sıvı soğutmalı ve RAM frekansı bir tık daha yüksek bu AMD Ryzen 5 5600X 3.7GHz, RTX 3060 Tİ 8GB, 16GB DDR4, 512GB SSD Oyun Bilgisayarı | Teknobiyotik sistemi attım. Daha sonra fark ettim ki anakartları farklıymış. Tam emin olmadığım için size danışmak için sizi etiketledim.

Aslında arkadaş konunun ilk mesajında olan bu AMD Ryzen 5 5600X 3.7GHz, RTX 3060 Tİ 8GB, 16GB DDR4, 512GB SSD Oyun Bilgisayarı | Teknobiyotik PC'yi alacaktı. Ben diğer sistemlere göz atarken sıvı soğutmalı ve RAM frekansı bir tık daha yüksek bu AMD Ryzen 5 5600X 3.7GHz, RTX 3060 Tİ 8GB, 16GB DDR4, 512GB SSD Oyun Bilgisayarı | Teknobiyotik sistemi attım. Daha sonra fark ettim ki anakartları farklıymış. Tam emin olmadığım için size danışmak için sizi etiketledim.
@Samotne Ciasteczka düşüncelerini bekliyorm dostum

@Samotne Ciasteczka üstad güç kaynağı yeterli olur mu bu sistemi beslemek için ? 600w düşük gibi diyenler oldu bir danışmak istedim sistemi zora sokmasın ilk kez alacağım pek bilgim yok paramında israf olmasını istemiyorum

Geri
Yukarı