5600X sistem nasıl?

Buraktas95

Hectopat
Daha fazla  
AMD Ryzen 5 5600X 3.7GHz, RTX 3060 Tİ 8GB, 16GB DDR4, 512GB SSD Oyun Bilgisayarı | Teknobiyotik İlk defa PC alacağım biraz güçlü olmasını istiyorum.

ASUS TUF GAMING 24.5" VG259QM 280Hz 1ms 2xHDMI DP HDR IPS Gaming Monitör | ITOPYA monitör olarak bunu almayı düşünüyorum.

Bilgisayar donanım uyumları hakkında bilgili tecrübeli arkadaşlarım sistem hakkında fikirlerini söylerse çok mutlu olurum. Almamı tavsiye edecek arkadaşlar nedenlerini söylerse aksini düşünen arkadaşlarda olumsuz durumları bildirirse çok mutlu olurum. İyi günler dilerim arkadaşlar

Çok iyi sistem fiyatı da uçuk değil. Yanına da şunu alsan çok efsane olur;

AMD Ryzen 5 5600X 3.7GHz, RTX 3060 Tİ 8GB, 16GB DDR4, 512GB SSD Oyun Bilgisayarı | Teknobiyotik İlk defa PC alacağım biraz güçlü olmasını istiyorum.

ASUS TUF GAMING 24.5" VG259QM 280Hz 1ms 2xHDMI DP HDR IPS Gaming Monitör | ITOPYA monitör olarak bunu almayı düşünüyorum.

Bilgisayar donanım uyumları hakkında bilgili tecrübeli arkadaşlarım sistem hakkında fikirlerini söylerse çok mutlu olurum. Almamı tavsiye edecek arkadaşlar nedenlerini söylerse aksini düşünen arkadaşlarda olumsuz durumları bildirirse çok mutlu olurum. İyi günler dilerim arkadaşlar
Profesyonel oyun oynamıyorsan 280Hz yerine 144Hz 2K daha mantıklı. 3060 gibi bir karta 1080p yazık olur.

Çok iyi sistem fiyatı da uçuk değil. Yanına da şunu alsan çok efsane olur;
Kasayla monitörü aldıktan bir süre sonra ekleyebilirim baştan problem mi olur sıvı soğutmasız ?

Bu sistem biraz daha pahalı ama bence bu sistemi de bir değerlendirim. Hem sıvı soğutma ile geliyor.

Pardon anakart B450 imiş bende diyorum neden bu kadar ucuz :D.
Anakartı farklıymış pek bilgim yok anakartlar hakkında diğer sisteme göre çok farkı var mı ?

Yeni konular

Geri
Yukarı