5600X ve 6600 XT sistemde nasıl yayın açılmalıdır?

poguee123

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. İşlemci olarak 5600X, ekran kartı olarak da 6600 XT kullanıyorum. İnternet hızım bu şekilde. Bir kere açmayı denedim, pingde bir sorun olmasa da oyunda hafif kasılma hissediliyordu. LoL'de de ekran kartına pek yüklenmediği için (hatta muhtemelen hiç kullanmıyor) ekran kartı üzerinden açmayı denemek istiyorum ya da en iyi görüntü ile benim oyunumu da etkilememesini istiyorum. Önerilerinze açığım.

1651516233298.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Dediğiniz gibi fpste bir sorun olmuyor hafif pingim yükseliyor 3.5a almama ragmende hafif oynamalar oldu 3te deneyeceğim internet değilde ekran kartı üzerinden daha kaliteli yayın verme şansım var mıdır acaba ?

Dediğiniz gibi fpste bir sorun olmuyor hafif pingim yükseliyor 3.5a almama ragmende hafif oynamalar oldu 3te deneyeceğim internet değilde ekran kartı üzerinden daha kaliteli yayın verme şansım var mıdır acaba ?
Ekran kartı veya işlemci üzerinden vermenizin görüntüye çok etkisi olmuyor. Eğer internetiniz kaldıramıyorsa yapacak bir şey yok.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yayın açarken düşük bitrate'lerde en iyisi NVENC. O da sadece Nvidia ekran kartlarında bulunan bir özellik.

Performans açısından size önerim AMD Adv. Media Framework kullanmanızdır.

Geri
Yukarı