5600X vs 5900X

@Alqnerall haklı sayılsanız da üslubunuzu düzeltin bence.
Kaç kere sordum soruyu saçma sapan başlığa dönüştürmüşler. Ben değil onlar kendilerini düzeltsin. Onlar işini düzgün yapsa ben burda böyle bir görüş yazar mıydım? Mantıklı düşünmek bu yüzden önemli hocam. Sordum soru ile alakası olmayan saçma sapan başlık atılmış.
Troll mü bu? 5600X + 3070 bile o oyunlar için aşırı fazla.
Ben yeterli veya yetersiz bir soru sordumu hatırlamıyorum? Hangisi daha iyi onu kastettim.

Kaç kere sordum soruyu saçma sapan başlığa dönüştürmüşler. Ben değil onlar kendilerini düzeltsin. Onlar işini düzgün yapsa ben burada böyle bir görüş yazar mıydım? Mantıklı düşünmek bu yüzden önemli hocam. Sordum soru ile alakası olmayan saçma sapan başlık atılmış.

Ben yeterli veya yetersiz bir soru sordumu hatırlamıyorum? Hangisi daha iyi onu kastettim.

5900X daha iyi. Bu arada CS:GO için falan da demişsin de sanki o oyun söylediğin iki oyundan çok farklı :D.

Mantıklı açıklamayla gelene demediğinizi bırakmamışsınız. Yazım kurallarının içinden geçmişsiniz. Bu forumda bazı kurallar varsa moderatörler kadar sizin de uymanız lazım. Madem sadece iyi olanı soruyorsunuz, 5900X alın.

5600x yeterli olur mu uzun ömürlü, yoksa 5900x mi almalıyım dedim.
Bu soruya uygun kısa ve öz bir ifade başlık olarak seçilmiş. Derdiniz gayet iyi anlaşılıyor. Gerekli cevaplar da verildi. Niye bu kadar sinirlendiniz ki?

Attığınız her mesaj aslında ban sebebidir. (Uygunsuz üslup, yazım hataları)

PUBG Mobile için 5600X yeter de artar.
Ayrıca üslubunuz çok kötü arkadaşlar size yardımcı olmaya çalışıyor.
Donanıma gidip soruyorum zaten şimdi. Orda bari başlığa karışan yok kardeşim. Başlık değişince böyle istediğim görüşü alamıyorum. Sordum soru ile ilgisi olmayan başlık atılmış
Görüşmek üzere.

Geri
Yukarı