5600X'in saçma fiyatlara satılması

Hocam almayın zaten şu an daha kötü sample olduğunu tahmin ettiklerim daha pahalı satılıyor, bekleyin AMD yeni stokları “kendi” üretsin.
1.1V 4.4GHz tutuyor, hemde stok soğutucuyla. Ben 3600'ü sıvı soğutmayla 1.45V 4.4 anca tutturuyordum. Dur triggerlandım şimdi...
Stok yok ondan dolayı pahalı satıyorlar.
Stok yokta bu direkt adam düdüklemek.

Hocam Almanya'da yaşadığınızı falan sanıyorsanız sıkıntı yok ama burası Türkiye. Esnafın hiçbir zaman tüketiciyi düşünmediği fırsatçıların her yerde olduğu bir ülke burası.

Hocam haklısınız ancak bunun Almanya'sı İngiltere'si maalesef yok bir şeyler düzelmeye başlayacaksa bir yerlerden başlamalı.
Hocam uzatabilirseniz uzatın derim aslında ama siz bilirsiniz. Sistemin kalanı nedir?
İmzamda yazıyor hocam işlemci şu anlık tek eksiğim.

Hocam uzatabilirseniz uzatın derim aslında ama siz bilirsiniz. Sistemin kalanı nedir?

Aslında şöyle sormak daha iyi olur sayın @Gerek ince okuyup sık dokumaya çalışıyorum bütçem yettiğince zaman zaman bile bile bazı ürünleri aldım BKZ (Aryond A32) demek istediğim beklemek hangi anlamda daha iyi olur bana katkısı ne kadar olur? Bahsettiğiniz yeni örnekler ile.

Yeni konular

Geri
Yukarı