5600X'in saçma fiyatlara satılması

Aslında şöyle sormak daha iyi olur sayın @Gerek ince okuyup sık dokumaya çalışıyorum bütçem yettiğince zaman zaman bile bile bazı ürünleri aldım BKZ (Aryond A32) demek istediğim beklemek hangi anlamda daha iyi olur bana katkısı ne kadar olur? Bahsettiğiniz yeni örnekler ile.
Anladım, yaptığınız güzel yavaş ama iyi toplamak en iyisi, ana kartınız nedir? Keza ekran kartınız? Neden uzatın diyorum çünkü:
(Bence) stoklar artarsa fiyatlar düşer.

Anladım, yaptığınız güzel yavaş ama iyi toplamak en iyisi, ana kartınız nedir? Keza ekran kartınız? Neden uzatın diyorum çünkü:

TUF 3080.
B550 GAMING Carbon.
High Power 800W.
16 GB Ripjaws 3600.
Sıvı soğutucuyu ilerleyen birkac ayda eklemeyi planlıyorum.

Bu arada mutlaka stoklar artarsa fiyatlar düşücektir ancak kısa vadede stok sorununun çözülebileceğini düşünmüyorum. Bundan önce 2 laptop aldım ve eylül'den beri bozuk çıkan 2 laptopu iade etmekle uğraşıyorum işlerim yeterince aksadı 3400 lira gibi bir fiyatı gözden çıkarabilirim ancak 4200 lirayı çıkaramam...
TUF 3080.
B550 GAMING Carbon.
High Power 800W.
16 GB Ripjaws 3600.
Sıvı soğutucuyu ilerleyen birkac ayda eklemeyi planlıyorum.

Bu arada mutlaka stoklar artarsa fiyatlar düşücektir ancak kısa vadede stok sorununun çözülebileceğini düşünmüyorum. Bundan önce 2 laptop aldım ve eylül'den beri bozuk çıkan 2 laptopu iade etmekle uğraşıyorum işlerim yeterince aksadı 3400 lira gibi bir fiyatı gözden çıkarabilirim ancak 4200 lirayı çıkaramam...
Hatta şu an bir inventusa gözüm takıldı. 3500 verip alsam mı diye :D

Herkes satıcıya sövmüş fakat adam elindeki az miktarda işlemciyi elinden çıkarmak istemiyor. Çıkarırsamda bu fiyattan çıkarırım diyor. Çünkü yakın zamanda yenileri gelmeyecek. Sorunu ülke içinde arayanlar ebay fiyatlarına bakabilirler. Global çapta stok yok.
Şimdi bunada söveceksiniz ama bu adam normal fiyatına satsa malum sitenin ölücüsü bunu alıp bu fiyata sahibindenden satacak. Yani stok olmayan ürünün fiyatında sorun aramayın.

Herkes satıcıya sövmüş fakat adam elindeki az miktarda işlemciyi elinden çıkarmak istemiyor. Çıkarırsamda bu fiyattan çıkarırım diyor. Çünkü yakın zamanda yenileri gelmeyecek. Sorunu ülke içinde arayanlar eBay fiyatlarına bakabilirler. Global çapta stok yok.

Haklısınız, ancak burada satıcıya sövülen bir durum yok. Sadece 2 günde bir arttırdığı fiyatları eleştiriyoruz.

Ülkemizde fiyatlardaki değişim, hep yukarı yönlüdür. Bir şeyin fiyatı, dolar değer kazanır kazanmaz artar ancak dolar düşse de fiyatta değişiklik olmaz. Acı ama gerçek.

Ülkemizde fiyatlardaki değişim, hep yukarı yönlüdür. Bir şeyin fiyatı, dolar değer kazanır kazanmaz artar ancak dolar düşse de fiyatta değişiklik olmaz. Acı ama gerçek.

Çok doğru. Sanıyorum cuma, dolar 8.05leri vurduğunda herkes zam yaptı ancak şaun 7.89 olmasına rağmen bir indirim göremiyorum.

Sahibinden'de fatura kesen bir mağaza tray AMD Ryzen 5 5600X işlemciyi 3 bine satıyordu. Bir bakın isterseniz stokta olabilir hala. Tepside işlemciler vardı.

Ben zamanında Gaming Gen'den 3150 TL'ye kapalı kutulu fanlı şekilde almıştım üstelik o zamanlarda 3500'den aşağı satan yoktu. Sadece Sinerji 3300'e satıyordu.

Şu anki kurla fiyatı zaten 3200'den aşağıda olmaz kolay kolay. Stok sıkıntısı olduğundan çok pahalı satıyorlar. Fakat Gaming Gen ve GameGaraj'ın fiyatlarını çok beğeniyorum. GameGaraj zaten EXA'ya ait ve 18 yıldır Türkiye'ye bilgisayar bileşeni getiren bir firma. Distribütörler yani ve fiyatları çok daha iyi oluyor diğer sitelere kıyasla.

Bursa'da olanlar ilgilenebilir. 3 bin iyi fiyat.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı