569 TL'ye Cooler Master CH-321 alınır mı?

SLAYER15

Hectopat
Merhaba. Bahsettiğim kulaklık: Cooler Master CH321 USB Mikrofonlu Siyah RGB Oyuncu Kulakligi | ITOPYA
Bu kulaklık bu fiyata alınır mı? Veya başka kulaklık önerileriniz var mıdır? CS:GO, PUBG tarzı oyunlar oynuyorum. Bütçe 600 TL. Gamepower Fujin güzel gibi duruyor fakat uzun kullanımda ne olacağından şüpheleniyorum. Bir de kulaklığı kullananlar varsa kulaklığın 7.1 teknolojisi CS:GO, PUBG tarzı oyunlarda işe yarıyor mu? 7.1 teknolojisini bilmeyenler için: Ses 8 yönden geliyor; Sol, sağ, aşağı, yukarı, sol üst, sağ üst, sol alt, sağ alt.

Hocam araştırmalarım sonucu bu kulaklığı almaya karar verdim 1-2 güne kargo elime ulaşacak. Gamepower, rampage gibi markaların kötü yorumunu okuduktan sonra hiç düşünmeden Cooler Master aldım. Özet olarak benim araştırdığım konularda alınabilir dediler.

Hocam araştırmalarım sonucu bu kulaklığı almaya karar verdim 1-2 güne kargo elime ulaşacak. Gamepower, rampage gibi markaların kötü yorumunu okuduktan sonra hiç düşünmeden Cooler Master aldım. Özet olarak benim araştırdığım konularda alınabilir dediler.
Ben de bayağı bir araştırdım hocam. Kulaklığı 1-2 gün kullandıktan sonra bu konuya yorumlarınızı yazabilir misiniz? Bir de özellikle CS:GO, PUBG tarzı oyunlar oynuyorsanız ses kasma konusunda ve 7.1'de nasıl olduğunu söyleyebilir misiniz? 1-2 gün değil de 1-2 hafta demek isterdim lakin ekonomi malum, fiyatlar her an artabiliyor.

Kulaklığı uzun süredir kullanıyorum ve beni epey memnun ettiğini söyleyebilirim. Aşağı yukarı 2 yıldır kullanıyorum pedler biraz soyuldu ayrıca kasamın USB çıkışı yukarı doğru olduğu için bir süre sonra kablonun ağırlığı ile USB girişi biraz gevşedi. Ama onun dışında beni üzmedi daha.

Yeni konular

Geri
Yukarı