Çözüldü 5700 XT ekranda siyah çizgi sıkıntısı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Yusuf1234

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ekran kartını yeni aldım MSI RX 5700XT OC 8 GB, sıkıntı şu monitörümde ekran oyuna girdiğim zaman siyah çizgiler pırpır ediyor [ bu arada monitörü vga dönüştürücü ile kullanıyorum ] ama televizyona takınca herhangi bir sıkıntı yok. Şimdi akıllara kardeşim senin monitör bozuk diyecekler çıkcak eski ekran kartım GTX 1050 idi onda böyle bir sıkıntı olmuyordu.

@Ali Güngör

Freesynch falan ayarlarını kapat. Oyun modundan çık. Standart moda gel. Eğer işe yaramazsa temiz Driver kurulumu yap bir önceki Driver sürümü ile eğer yine işe yaramaz ise çözünürlükle ilgili bir sıkıntı olabilir.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (3).png
    Ekran Görüntüsü (3).png
    148,6 KB · Görüntüleme: 49
Freesynch falan ayarlarını kapat. Oyun modundan çık. Standart moda gel. Eğer işe yaramazsa temiz Driver kurulumu yap bir önceki Driver sürümü ile eğer yine işe yaramaz ise çözünürlükle ilgili bir sıkıntı olabilir.
Ayrıca dönüştürücüde bir sıkıntı olabilir vga da eskidi artık paran varsa değiştir bence monitörünü.Şansın varsa başka monitörlerde dene.

lg 4k tv ye taktım bu sefer 4kda oyun girdim ekranda pır pır olmadı aşırı ilginç durum neyse yarın arkadaşa götürcem orda test etcez

Yeni konular

Geri
Yukarı