5700 XT vs. 2060 SUPER

Hocam paranız varsa gidin 2070 Super alın. Yoksa 2060S. AMD çekilcek iş değil. NVIDIA fanboy u değilim. Ama cidden AMD'nin ekran kartları sıkıntılı hala düzeltemediler. Zamanında 5500 XT ile 1 yılda 3 kere WattMan yasayan biri olarak AMD son tercihim olurdu benim.

Hocam paranız varsa gidin 2070 Super alın. Yoksa 2060S. AMD çekilcek iş değil. NVIDIA fanboy u değilim. Ama cidden AMD'nin ekran kartları sıkıntılı hala düzeltemediler. Zamanında 5500 XT ile 1 yılda 3 kere WattMan yasayan biri olarak AMD son tercihim olurdu benim.

Üstat sanırım haklısnız.

Bu iki model fena değiller gibi.

Biz sizle acaba aynı kartımı kullanıyoruz 😀 bende de RX 5700XT var 1 aydır kullanıyorum Pulse modelini hiç bir oyunda o.c ile kullandığım halde ne bir sorun ne takılma ne de sıcaklık problemi yaşadım ben anlayamadım sizi son güncellemede de 5 6 FPS lik bir performans artışı oldu her oyunda param çok çarçur etmek istiyorum diyorsanız buyrun 2070 Super alın ama ben bugünde olsa yine tercih ederdim.

Biz sizle acaba aynı kartımı kullanıyoruz 😀 bende de RX 5700XT var 1 aydır kullanıyorum Pulse modelini hiçbir oyunda o.c ile kullandığım halde ne bir sorun ne takılma ne de sıcaklık problemi yaşadım ben anlayamadım sizi son güncellemede de 5 6 FPS'lik bir performans artışı oldu her oyunda param çok çarçur etmek istiyorum diyorsanız buyurun 2070 Super alın ama ben bugünde olsa yine tercih ederdim.

Dostum merhaba ben henüz bir satın alma girişiminde bulunmadım. Forumdaki arakdaşlar biraz daha beklememi önerdiler ancak genel kanı AMD GPU'larda driver sorunlarının sık olduğu ve uğraş gerektirdiği. Nedense siz hiçbir sorun yaşamamışsınız. Sizin PSU kaç Watt acaba?

Dostum merhaba ben henüz bir satın alma girişiminde bulunmadım. Forumdaki arakdaşlar biraz daha beklememi önerdiler ancak genel kanı AMD GPU'larda driver sorunlarının sık olduğu ve uğraş gerektirdiği. Nedense siz hiçbir sorun yaşamamışsınız. Sizin PSU kaç Watt acaba?
600w PSU 12v kanalından 572w veriyor high power marka yeterli mi yetersiz mi tam anlayamadım 295watt çekiyor kart tam yükte işlemci 70w çekiyor herhalde yeterli gibi bu güne kadar bir sıkıntı yaşamadım sadece GTA 5 de çözemedim ryzen 5 3600 kullanıyorum yanında GTA 5 de darboğaz oluyor %85 kullanımda kalıyor ekran kartı.

Geri
Yukarı