5700x3D sistem CP77 ve SOTTR benchmark testi

Makaleler
42
Bu konuyu 2x16 GB RAM'ler teslim edildiği vakit performansını overclocklu 2x8 GB C9BJZ RAM'lerle kıyaslayabilmek için açıyorum.
ZenTimings_Screenshot.jpg

Cyberpunk 2077 Path Tracing + DLSS kalite + FG vs. en düşük ayarlar + FG test sonuçları;
134.jpg

2231.jpg

Shadow of The Tomb Raider en yüksek ve en düşük ayarlar test sonuçları;
112.jpg

q11.jpg

Son düzenleme:
Bu konuyu 2x16 GB RAM'ler teslim edildiği vakit performansını overclocklu 2x8 GB C9bjz RAM'lerle kıyaslayabilmek için açıyorum.

Cyberpunk 2077 path tracing + DLSS kalite + Frame Generation vs. hepsi kapalı en düşük ayarlar test sonuçları;
Eki Görüntüle 2124269
Eki Görüntüle 2124268

Shadow of the Tomb Raider en yüksek ve en düşük ayarlar test sonuçları;
Eki Görüntüle 2124271
Eki Görüntüle 2124270

Bu test böyle kuru kuru olmamış sana adres verim bütün ekipmanları yolla ASUS ekran kartı tutacağını utunma bir de ben test edeyim😂😂

Vallaha 5700x3D'yi daha dün gece sistem yükseltecek Rust oynayan bir arkadaşa önerdim övdüm inşallah sıkıntısı çıkmaz. :D

Açıkçası 5700X-5800X-5700x3D ile 3070 kullanan tanıdıklar olacak ve özellikle Rust oynayan bu kişilerde ne kadar fark olacak çok merak ediyorum. Üçü de işlemcileri tam çıkış zamanlarında aldı işin garip yanı da.

Vallaha 5700x3D'yi daha dün gece sistem yükseltecek Rust oynayan bir arkadaşa önerdim övdüm inşallah sıkıntısı çıkmaz. :D

Açıkçası 5700X-5800X-5700x3D ile 3070 kullanan tanıdıklar olacak ve özellikle Rust oynayan bu kişilerde ne kadar fark olacak çok merak ediyorum. Üçü de işlemcileri tam çıkış zamanlarında aldı işin garip yanı da.

Rust bildiğim kadarıyla x3D işlemcilerde coşuyor bayağı fark ettirecektir. Erkenden almak iyi bu ürünleri ben 6 taksit yaptırdım vade farksız zaten 6 ay içerisinde TL gider %10-20 değer kaybeder (1 haftada %2 kaybetti bile) ödediğin toplam para MSRP fiyatına eşitler kendini.

Rust bildiğim kadarıyla X3D işlemcilerde coşuyor bayağı fark ettirecektir. Erkenden almak iyi bu ürünleri ben 6 taksit yaptırdım vade farksız zaten 6 ay içerisinde TL gider %10-20 değer kaybeder (1 haftada %2 kaybetti bile) ödediğin toplam para MSRP fiyatına eşitler kendini.

Önerdiğim arkadaş İngiltere'de 2700X-16 GB RAM ve dolu SSD ile oynamaya çalışıyor. İşlemci RAM ve SSD'yi yükselttiği anda Rust'ta zaten çağlar arasında geçiş yapacak.

Garibime giden kısım ise İngiltere'de 235 sterlin 5700x3D ve Türkiye fiyatı ile neredeyse aynı. Ne yapmışlar vergi mi eklemeyi unutmuşlar bu işlemciye anlamlandıramadım. Ki şu sıralar yurt dışı ürünlerine çok bir vergi de çıkartmıyorlar nedense.

Yeni konular

Geri
Yukarı