5700XT ekran kartımı satmalı mıyım?

berkayyilmaz95

Decapat
Yer
Antalya
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar,

2 gün önce Letgo'ya Sapphire 5700 XT ekran kartımı satılık olarak ilana koydum. Az önce 9bin TL fiyat teklif edildi. Bu kartı satıp yerine 1 sene idareten, fiyatlar düzelene kadar 5500XT gibi bir ekran kartı alırım diye düşündüm. Sizce bu paraya bu ekran kartını satmalı mıyım? Mantıklı bir karar mı?

Merhaba arkadaşlar,

2 gün önce Letgo'ya Sapphire 5700 XT ekran kartımı satılık olarak ilana koydum. Az önce 9bin TL fiyat teklif edildi. Bu kartı satıp yerine 1 sene idareten, fiyatlar düzelene kadar 5500XT gibi bir ekran kartı alırım diye düşündüm. Sizce bu paraya bu ekran kartını satmalı mıyım? Mantıklı bir karar mı?

İlk önce yeni kart alıp öyle sat.

Merhaba arkadaşlar,

Sat bence sonra tüm bilgisayarını sat piyasa biraz düzelince belki 3070'li bilgisayar bile alabilirsin.

Sence kartların fiyatları düzelecek mi? :) Herkes madencilik derdinde. Elindeki kartı satarsan ileride daha pahalıya almak zorunda kalacaksın.

Türkiye'de artan bir fiyatın azaldığını hiç görmedim o piyasa stoklar gelince de öyle kalacak bakın görün.

Öylede olabilir ama ekran kartı stokları çok olunca YouTube kanalları ucuza PC çıkarır ya da internet siteleri kampanya yapar ama yine de bence biraz düşer tabii 1000 TL falan düşmezde belki 300 400 oynar.

Şöyle düşün ETH 1000 doların altına düşerse mining işi zayıflar diyorlar.
Önemli olan mining işinin zayıflaması değil, herkes gelir için yatırım yapıyor bu kartlara. Piyasa fiyatları bununla beraber artıyor. Uzun bir süre böyle kalır bu. Kart üreticileri bile yok satmıyor mu zaten?

Yeni konular

Geri
Yukarı