5700XT Ekran Kartına Monitör Önerisi

Biri 240HZ (TN) diğeri 144HZ (VA) alıcının kararına bağlı zaten onu belirtmiştim. Tamamiyle oyun için alıyorsa TN almalı (VA'dan daha hızlı renkleri yayar oyun için ekstra iyidir) ancak göz zevkime de hitap etsin diyorsa VA almalı ki ben de VA öneririm.
aoc c27g1 mi aoc c27g2u mu sence sadece oyun için değil.

İslemciniz nedir ? 1080p onerenler olmus ama sonra o kartla darbogaz yasamayasiniz diye soruyorum islemciniz 1080p yi besleyecek kadar güçlümü? Genel olarak 2k yada 4k monitorlere yonelmenizi tavsiye ediyorum

İslemciniz nedir ? 1080p onerenler olmus ama sonra o kartla darbogaz yasamayasiniz diye soruyorum islemciniz 1080p yi besleyecek kadar güçlümü? Genel olarak 2k yada 4k monitorlere yonelmenizi tavsiye ediyorum
işlemcim i5 9400F serisi 2k-4k monitörler çok pahalı o kadar veremem 1900TL ye bulabilirsen link at faydalanalım

Bende ayni islemciyi kullaniyorum 4k monitörde fresync monitör 1080p de denemedim ama tahminlerime gore her oyunda yapmasada illaki 1080p de yapacaktir darbogaz yanlis bilgide vermek istemiyorum daha bilgili arkadaslar varsa bilgilerini aktarsinlar. Eve gecince bakarim oneririm hangi tur oyunlari oynuyorsunuz 60 hz yeterlimi sizin icin 2k da

Bunlara bakabilirsiniz testlerini izleyip

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı