5700XT satılmalı mı?

Maalesef hocam biraz daha kazandırıyor olsa aslında hiç düşünmeden girmek isterim ama riske değmez gibi.

Hangi program üzerinden yapmamı önerirsiniz peki hocam ve bu mining bitecek muhabbetleri hakkında ne düşünüyorsunuz.

Mining muhabbetinin ne olacağı belli değil hocam kartı satmayi düşünüyorsanız 12K'ya falan satarsınız şu an o kadar işin içinde bir de miningle uğraşmayın bence.

@Ali.-.Alkan
Kendi yaptığım kazım değerlerine göre 54mh'ı oranladığım zaman gerçek zamanlı kazım verisi olarak 1300 TL civarı çıkıyor. Satana kadar mining yapabilirsiniz ama size kalmış. Elektrik faturasına sistemi tamamen katarsak 70 TL civarı etki eder.

Mining muhabbetinin ne olacağı belli değil hocam kartı satmayi düşünüyorsanız 12K'ya falan satarsınız şu an o kadar işin içinde bir de miningle uğraşmayın bence.

Gulen arkadaşlar konu sahibinin 20 yaşında olup çalıştığının farkında olmaması çok komik adam aylık 900 lira kazanmak için miningle uğraşmak yerine kartı doğrudan okutmasi daha mantıklı olur.

@Ali.-.Alkan
Kendi yaptığım kazım değerlerine göre 54mh'ı oranladığım zaman gerçek zamanlı kazım verisi olarak 1300 TL civarı çıkıyor. Satana kadar mining yapabilirsiniz ama size kalmış. Elektrik faturasına sistemi tamamen katarsak 70 TL civarı etki eder.
70 Liradan fazla etkiler. RTX 3060 7/24 çalışıyor fatura 230TL geliyor.

12kya 3 fanlı RTX 3060 satılıyor dostum abartma bence. ;)
Siz ne diyorsunuz hocam acaba rx 5700xt de boş bi kart değil sonuç olarak.
Gulen arkadaşlar konu sahibinin 20 yaşında olup çalıştığının farkında olmaması çok komik adam aylık 900 lira kazanmak için miningle uğraşmak yerine kartı doğrudan okutmasi daha mantıklı olur.
Mining düşünmüyordum aslında ama biraz soktular kafama o yüzden biraz meraklandım hocam.

Siz ne diyorsunuz hocam acaba RX 5700XT de boş bir kart değil sonuç olarak.

Hocam.

Mining düşünmüyordum aslında ama biraz soktular kafama o yüzden biraz meraklandım hocam.

MSI GEFORCE RTX 3060 GAMING X TRIO 12GB GDDR6 192bit NVIDIA Ekran Kartı fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da piyasdan haberiniz yok sanırım?

Ben boş kart demedim o fiyatlara alıcı çıkmaz demek istiyorum.

@Özgür Adam
Hocam kartı satın almaya ya da piyasayı tek başınıza düşürmeye çalışıyorsunuz sanırım. Burada mesajlarınızı herkes görebiliyor hatırlatırım. Zaten 12000 TL'nin altında RX 5700 XT satış ilanı bile bulamazsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı