5700XT yayın yeşil ekran sorunu

B A T U H A N

Hectopat
Makaleler
1
Selam, 3 gün önce Gigabyte Gaming OC 5700XT aldım, bazı oyunlarda ekran titremesinin dışında pek bir sorunum yoktu, ama Twitch yayın açmak istedim. Neyse Twitch Studio falan ayarladık yayına girdim. Yayın resimde bıraktığım gibi gözüküyor. Farklı bir oyun denedim yine aynı. Çözümünü bilen var mı? Ayrıca mem 94 derece oldu, çok zarar verir mi?

64AE1C3F-0AC1-4172-97DB-59CD99A3BBE2.jpeg

Siz o kartı alarak büyük hata yapmışsınız daha işin başında hatalar gelmeye başlamış bile daha kafanız çok ağrır.

Çoğu 5700XT kullanıcıları sosyalde sorunların çözüldüğünü söylüyordu bu yüzden aldım.

Yükü işlemciye verin. Ayrıca OBS, XSplit gibi programları deneyin.

Teşekkürler dediğiniz programlarla deneyeceğim.

Ayrıca bunun tam olarak ekran kartı hatası olduğunu söyleyemeyiz. Ekran kartına çok yüklenilip üstüne oyun açılmış. Çoğu ekran kartında olabilir bu durum. Direkt olarak ekran kartında bir sıkıntı olmayabilir. Siz bir de üstte de dediğimiz gibi bir işlemciye yükü verip oyuna girin.

Ayrıca bunun tam olarak ekran kartı hatası olduğunu söyleyemeyiz. Ekran kartına çok yüklenilip üstüne oyun açılmış. Çoğu ekran kartında olabilir bu durum. Direkt olarak ekran kartında bir sıkıntı olmayabilir. Siz bir de üstte de dediğimiz gibi bir işlemciye yükü verip oyuna girin.

Aynen yapacağım ve sonucu paylaşacağım çok teşekkürler.

Geri
Yukarı