58 TL Oyun Tavsiyesi

Battlefield 1, Origin’de indirime girince $4.99’a alabilirsiniz. Üst paketi ise $9.99 olacaktır. Oyun tavsiyesi olarak da Mass Effect ve Fallout önerebilirim.
Halloween'de 30 tl olacak yani? Eğer olursa direk almayı düşünüyorum.
Bütün Paradox Interactive oyunları indirimde. Hepsini öneriyorum.
Europa Universalis 4 aldım.
Ben Battlefield 1'i Origin üzerinden indirimde 5 dolara almıştım. Ayrıca Premium Pass bedava idi. Premium Pass de aldım. Aşırı karlı oldu. Oynamadıysanız öneririm. Oyunu 3 defa bitirmiş birisi olarak kesinlikle öneriyorum.
Ben oyunu Crack olarak 1 kere bitirmiştim. Şuanda Battlefield 1 i ucuza almak istiyorum.
Paradox'un oyunları çok zor ve üstüne üstlük yabancı dil..
Strateji seven bir oyuncu olmama rağmen hilesiz oynayamıyorum oyunlarını..
Aynen ben de seninle aynı fikirdeyim.
BF1'i Durmaplay'den 45 TL'ye alabilirsiniz. Full DLC'li olarak 80 TL ama full DLC'ye para vermenizi tavsiye etmem. Zaman zaman DLC'leri bedava veriyorlar.

Long Dark'ı şuan almayın. İndirimlerle 20TL'ye düşüyor.
58 TL'ye Xbox Game Pass alabilirsiniz. 2 aylık 12 TL olması lazım. İçinde Gears 4-5, Middle Earth Shadow of War, Metro Exodus, State of Decay 2, Vampyr, The Surge, Forza 4 gibi AA-AAA oyunlar var. Kasım ayı için de Origin ücretsiz Origin Access veriyor. Orada da bir sürü oyun var. Bence böyle abonelik sistemlerinden sonra single player, bitirdikten sonra bir daha oynanmayacak oyunlara para vermek gereksiz.
Xbox Game Pass'a 1 hafta sonra çıkacak The Outer Worlds oyunu da dahil olması lazım bu arada. Fallout'a benzeyen bir oyun, güzel gibi duruyor.
Şuanda 3 oyun aldım ama oynamayacağım. Çünkü oynayınca 2 saati geçer ve iade edemem diye korkuyorum. Almamın nedeni belki Battlefield 1 indirime girerse bu 3 oyunu iade edeceğim ve Battlefield 1'i alacağım.
Battlefield 1, Origin’de indirime girince $4.99’a alabilirsiniz. Üst paketi ise $9.99 olacaktır. Oyun tavsiyesi olarak da Mass Effect ve Fallout önerebilirim.
Oh be, sayende çok rahatladım. Battlefield 1'i nereden alabilirim diye 2 gündür düşünüyordum. Tek sen yardımcı olabildin :).

Son düzenleme:
Origin indirimlerinin ne zaman olacağı pek belli olmuyor. Yılbaşı indirimi ve yaz indirimi yaptıklarından kesinlikle eminim yine de. Yaklaşık iki ay içerisinde indirime girecektir. Onun dışında, büyük ihtimalle, Halloween Sale başlarsa da indirime girecektir. Genellikle ayın 23’ünden itibaren başlıyor. Yani bir hafta sonra.

Son düzenleme:
Arkadaşlarla girerseniz çok eğlenceli olan Hearts Of Iron IV’yi öneririm.
Bende var o.
Origin indirimlerinin ne zaman olacağı pek belli olmuyor. Yılbaşı indirimi ve yaz indirimi yaptıklarından kesinlikle eminim yine de. Yaklaşık iki ay içerisinde indirime girecektir. Onun dışında, büyük ihtimalle, Halloween Sale başlarsa da indirime girecektir. Genellikle ayın 23’ünden itibaren başlıyor. Yani bir hafta sonra.
Sence ne kadar olur Battlefield 1 Origin'de?

İyi yapmışsın EU4 güzel oyundur.
Aldığım oyunlar:
Arma 3: (Battlefield 1 indirime girerse Arma 3 ü iade edeceğim)
Cities:Skylines: Daha önceden oynamış olup sevdiğim bir oyun.
Europa Universalis 4: Hoi4 oynadığım için merak edip aldım.
Her indirimde fiyatı aynı oluyor. Daha da düşmez ise, standart sürümü $4.99 ve Premium sürümü $9.99 olacaktır.
Sence hangisini almalıyım? Standart Sürümü mü yoksa Premium Sürümü mü ?
Ha bir de Origin dolara vermiyor ki euro ya veriyor.

Yaşadığınız yere bağlı oluyor. Euro ile satılıyorsa, €4.99 ve €9.99 olacaktır. Kendi hesabımda dolar ile satın alıyorum. Kesinlikle, Premium versiyonu tavsiye ederim. Aradaki fark, yeni haritalara, silahlara ve sunuculara öncelikli girmeye değiyor.

İyi günler. Bugün kartıma yaklaşık 58 TL yatırdım. Steam'da bir sürü indirime giren oyun var. Kararsız kaldım. Sizce hangi oyunu veya hangi oyunları tavsiye edersiniz?
BeamNG.drive
Oyun, fizik kurallarını size arttırılmış gerçeklik ile sunuyor. Kaza fiziklerini görseniz....
Bu bombastik oyun sadece 40 TL.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı