58 TL Oyun Tavsiyesi

Açıkçası, oyundaki oyuncu sayısı azaldı ve eskisi kadar oyuncusu yok. Premium olmazsa, oyuncuların olduğu Premium haritalara da giremezsiniz. Satın almak için acele ettirecek pek bir neden de yok. Elinizdeki oyunları bitirdikten ya da bitmeyen strateji oyunlarını sıkılana kadar oynadıktan sonra, yılbaşı geldiğinde Battlefield 1'i yılbaşı indiriminde satın alabilirsiniz. Hem para biriktirmiş olursunuz hem de mevcut oyunların keyfini çıkarmış olursunuz.
Ya şimdi dediğiniz de doğru. Sonuçta bu oyun 3 yıl önce çıktı. Ama şuanda benim hikaye modlu sadece 2 oyunum var. Yani bu oyunu almayı çok istiyorum. Yılbaşını da bekleyemem gibime geliyor :D

Bence, Arma 3 yeterince oyalayacaktır. Ayrıca, Destiny 2 (ücretsiz) gibi eğlenceli oyunları da deneyebilirsiniz. EU:IV gibi strateji oyunlarının da pek çabuk biteceğini/sıkacağını sanmıyorum.
Şimdi kararsız kaldım. Europa Universalis ve Cities Skylines'i iade edip üstüne para koyup Battlefield 1'i mi alsam sizce?
Bence, Arma 3 yeterince oyalayacaktır. Ayrıca, Destiny 2 (ücretsiz) gibi eğlenceli oyunları da deneyebilirsiniz. EU:IV gibi strateji oyunlarının da pek çabuk biteceğini/sıkacağını sanmıyorum.
Arma 3 ü tek başına oynayınca sıkıyor mu?

Aynı tarzda oyunlar değiller. FPS oyunlarını stratejiden daha çok seviyorsanız, öyle yapabilirsiniz. Battlefield 1'i aldığım günden beri en fazla 30 saat oynamışımdır. Şahsen, bu günlerde çok ölü hissettiriyor ve o yüzden, EU:IV'u, Battlefield 1'e tercih ederdim. Battlefield 4'ü 200 saat ve Rainbow Six: Siege'i 600 saat oynadım mesela. Arma 3, tek sıkmasa da arkadaşlar ile daha iyi oluyor.

Şuanda 3 oyun aldım ama oynamayacağım. Çünkü oynayınca 2 saati geçer ve iade edemem diye korkuyorum. Almamın nedeni belki Battlefield 1 indirime girerse bu 3 oyunu iade edeceğim ve Battlefield 1'i alacağım.
Steam'den alınan oyunlarda 2 saat oynama süresi ve 14 gün süresi var. Yani 2 saat oynamasanız bile 14 günü geçerse oyunu geri iade edemessiniz. Dikkatli olun.

Aynı tarzda oyunlar değiller. FPS oyunlarını stratejiden daha çok seviyorsanız, öyle yapabilirsiniz. Battlefield 1'i aldığım günden beri en fazla 30 saat oynamışımdır. Çok ölü hissettiriyor bu günlerde. Şahsen bu günlerde, EU:IV'u, Battlefield 1'e tercih ederdim. Battlefield 4'ü 200 saat ve Rainbow Six: Siege'i 600 saat oynadım mesela.
Tek başıma Arma 3 oynamam biraz saçma gelmez mi?
Steam'den alınan oyunlarda 2 saat oynama süresi ve 14 gün süresi var. Yani 2 saat oynamasanız bile 14 günü geçerse oyunu geri iade edemessiniz. Dikkatli olun.
Oyunları dün aldım yani bir daha iade edemem mi demek? Yoksa 14 günü geçmemesi mi lazım ?

Muhtemelen oyun içinde birkaç arkadaş edinirsiniz ve o yüzden pek sıkmaz. Tabii ki, uzun süreli arkadaşlar ile daha zevkli olur. İade koşulları ise satın alma tarihinden itibaren 14 günün geçmemesi ve toplamda 2 saatten fazla oynanmaması.

Tek başıma Arma 3 oynamam biraz saçma gelmez mi?

Oyunları dün aldım yani bir daha iade edemem mi demek? Yoksa 14 günü geçmemesi mi lazım ?
14 günü geçmemesi lazım. Şuan veya 12 gün sonra iade edebilirsiniz eğer 2 saat oynamassanız. Ama 13 gün sonra eğer tam 14 günü doldurursa iade edemessiniz 2 saat oynamamış olsanız bile.
Benim size tavsiyem Arma 3'ü iade edip BF1 indirime girdiğinde BF1'in standart paketini almanız. Ben de standart paket ile oynuyorum ve oyuncu bulunuyor. Bazı Premium silahlara erişememek can sıkabiliyor ama server konusunda hiçbir sıkıntı yaşamadım. Ayriyetten zaman zaman DLC'leri bedava veriyorlar. Bir kaç ay önce Premium Pass'ı bile bedava verdiler ki ilerleyen zamanda yine verme ihtimalleri var.

Muhtemelen oyun içinde birkaç arkadaş edinirsiniz ve o yüzden pek sıkmaz. Tabii ki, uzun süreli arkadaşlar ile daha zevkli olur. İade koşulları ise satın alma tarihinden itibaren 14 günün geçmemesi ve toplamda 2 saatten fazla oynanmaması.
14 günü geçmemesi lazım. Şuan veya 12 gün sonra iade edebilirsiniz eğer 2 saat oynamassanız. Ama 13 gün sonra eğer tam 14 günü doldurursa iade edemessiniz 2 saat oynamamış olsanız bile.
Şuanda beynim error verdi. Ne yapsam ki bir türlü toparlayamadım. Europa Universalis 4 ve Cities Skylines'i iade edip Battlefield 1 mi alsam bilemedim ki.

Şuanda beynim error verdi. Ne yapsam ki bir türlü toparlayamadım. Europa Universalis 4 ve Cities Skylines'i iade edip Battlefield 1 mi alsam bilemedim ki.
Sadece Arma 3'ü iade edip BF1'i indirim ile alabilirim demiştiniz yanlış hatırlamıyorsam. Strateji oyunları seviyorsanız o 2 oyun kalsın, Arma 3'ü iade edin. BF indirime girdiğinde standart paketi alın. Standart paket gayet yeterli ve standart paket dahilindeki maplarda oyuncu bulunuyor. Kendim de standart paket sahibiyim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı