58 TL Oyun Tavsiyesi

Yazı tura atın ve şansınıza ne gelirse onu yapın. Battlefield 1'de, Premium Pass olmayınca her saat 64 kişilik sunucuda ve istediğiniz modda oyuncu bulunamıyor. Standart versiyonu alırsanız da, bir ihtimalle Pass'in ileride tekrar ücretsiz olma şansı var. Red Baron Pack tarzı şeyler gelmeyecektir yine de. @IbrahimKY

64 kişilik sunuculardan mı bahsediyorsunuz ve her modda mı? @judgmennt

Sadece Arma 3'ü iade edip BF1'i indirim ile alabilirim demiştiniz yanlış hatırlamıyorsam. Strateji oyunları seviyorsanız o 2 oyun kalsın, Arma 3'ü iade edin. BF indirime girdiğinde standart paketi alın. Standart paket gayet yeterli ve standart paket dahilindeki maplarda oyuncu bulunuyor. Kendim de standart paket sahibiyim.
EU4 hiç oynamadım ve hiç bilmiyorum. Arkadaşım istedi diye aldım. Cities:Skylines önceden crack oynamıştım ve biraz seviyordum. Arma 3 3 arkadaşımda olduğu için aldım. Şuanda üçünü bekletiyorum bu 14 gün içinde bu üç oyundan ya birini ya ikisini ya da üçünü iade etmem gerek.. Battlefield 1 i çok istiyorum ama hiç online oynamadım yani online ın avantajlarını ve dezavantajlarını bilmiyorum. Önceden oyunu bir kez bitirmiştim.
Sadece Arma 3'ü iade edip BF1'i indirim ile alabilirim demiştiniz yanlış hatırlamıyorsam. Strateji oyunları seviyorsanız o 2 oyun kalsın, Arma 3'ü iade edin. BF indirime girdiğinde standart paketi alın. Standart paket gayet yeterli ve standart paket dahilindeki maplarda oyuncu bulunuyor. Kendim de standart paket sahibiyim.
Evet doğru Arma 3'ü iade edip Bf1 almak gibi bir niyetim var ama geriye kalan 2 oyunu biraz oynayıp sıkılacağım gibime geliyor.

64 kişilik sunuculardan mı bahsediyorsunuz ve her modda mı?
64/64 Fetih sunucularından bahsediyorum. Operasyonda da full sunucu bulabiliyorum ama ne zaman girsem hile denk geldiği için operasyon oynamıyorum artık.
EU4 hiç oynamadım ve hiç bilmiyorum. Arkadaşım istedi diye aldım. Cities:Skylines önceden crack oynamıştım ve biraz seviyordum. Arma 3 3 arkadaşımda olduğu için aldım. Şuanda üçünü bekletiyorum bu 14 gün içinde bu üç oyundan ya birini ya ikisini ya da üçünü iade etmem gerek.. Battlefield 1 i çok istiyorum ama hiç online oynamadım yani online ın avantajlarını ve dezavantajlarını bilmiyorum. Önceden oyunu bir kez bitirmiştim.

Evet doğru Arma 3'ü iade edip Bf1 almak gibi bir niyetim var ama geriye kalan 2 oyunu biraz oynayıp sıkılacağım gibime geliyor.
BF1'i online oynamayacaksanız almayın zaten. Oyunun online kısmı zevkli. Savaş atmosferini çok güzel yansıttığını düşünüyorum.

64/64 Fetih sunucularından bahsediyorum. Operasyonda da full sunucu bulabiliyorum ama ne zaman girsem hile denk geldiği için operasyon oynamıyorum artık.

BF1'i online oynamayacaksanız almayın zaten. Oyunun online kısmı zevkli. Savaş atmosferini çok güzel yansıttığını düşünüyorum.
Hayır BF1 i hem online hem de hikaye modunu oynamayı istiyorum benim demek istediğim şey Arma 3 ü iade etsem BF1 i alsam geriye kalan iki oyunu (Cities Skylines ve Europa Universalis 4) biraz oynadıktan sonra sıkılacağım gibime geliyor demek istedim.

Online hiç oynamadım yani nasıl bir şey olduğunu bilmiyorum.

32 ve 64 gibi sunucu boyutları oluyor ve yarıya bölünmüş halde takımlar oluyor. 16v16/32v32 halinde ya öldürme için savaşıyorsunuz ya da güvercin ile mesaj iletirken onu korumaya çalışıyorsunuz. Ölürseniz hemen bi' noktada geri doğuyorsunuz. Tabii ki daha da modu var.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı