580 Mbps internet 20 MB/s hızla indirme yapıyor

örneğin youtube de Download/Upload. hızları sınırız degildir.
Limitler konulmuştur.
sizin internetiniz sonsuz hız olsada belirli hızlarda limitlendirmek zorundalar.
eger sınır konulmasa sunucularda cok kullanıcı olduğu için çökme veri kaybı hatalar oluşuçagından dolayı hiç bir sunucu buna izin vermez veremez. sınırlandırmak zorundadır.

yüksek hızlı internet sahip olmakla Download/Upload edebilirim diye bir kavram yoktur.

İndirme yapılan yere göre hız değişebilir. Tarayıcılar genel olarak yavaş indiriyor, İnternet Download Manager öneririm. Ayrıca indirme hızını etkileyen çok faktör var modem vb.

örneğin youtube de Download/Upload. hızları sınırız degildir.
Limitler konulmuştur.
sizin internetiniz sonsuz hız olsada belirli hızlarda limitlendirmek zorundalar.
eger sınır konulmasa sunucularda cok kullanıcı olduğu için çökme veri kaybı hatalar oluşuçagından dolayı hiç bir sunucu buna izin vermez veremez. sınırlandırmak zorundadır.

yüksek hızlı internet sahip olmakla Download/Upload edebilirim diye bir kavram yoktur.
Bizde biliyoruz fakat bu kadar olduğunu söylemiyoruz. Rastgele bir İSS in müşteri hizmetlerine bunu sorduğunuzda zaten var olan paketinizden %5 - %10 (Örneğin 16 mb alıyorsun 12-14 ü sana ulaşacak) kayıp yaşanacağı söyleniyor zaten. %80 kayıpdan bahsedilmez ki öyle bir durumda internet almanın anlamı da kalmaz.

Steam, Origin vb. programlarda bunun sınırlandırması olduğunun farkındayım.
Sınırlama yok ki. Ben 97-115 MB arası indiriyorum.

Bu videodaki adam 2.6 Gbit (324 MB) ile indiriyor. Sınırlama var diyenlere inanmayın.

8:39
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Steam indirmelerini SSD'ye yaptığından emin ol. SSD'ye yaparken de aynı hızda takılıyorsa işlemci kullanımına bi göz at görev yöneticisinden. İşlemcin nedir bu arada?

Eğer hala sorun varsa, TurkNet'e destek kaydı aç.

Sınırlama yok ki. Ben 97-115 MB arası indiriyorum.

Bu videodaki adam 2.6 Gbit (324 MB) ile indiriyor. Sınırlama var diyenlere inanmayın.

8:39
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Teşekkür ederim kaynak için :)
Steam indirmelerini SSD'ye yaptığından emin ol. SSD'ye yaparken de aynı hızda takılıyorsa işlemci kullanımına bi göz at görev yöneticisinden. İşlemcin nedir bu arada?

Eğer hala sorun varsa, TurkNet'e destek kaydı aç.
SSD ye yapamam. Çünkü, SSD 120GB en kötü 2.SSD alınır.
İndirmeleri HDD'e yapıyorsanız problem. SSD'ye kurulum yapın. İnternet hızınıza HDD yetişemiyor.
Farkındayım hocam. Bilgi için sağol :)

Geri
Yukarı