5800 TL'ye Realme C53 alınır mı?

Hangi telefon alınmalı

• Redmi 12

Oy: 0 0,0%
  • Realme C53

Oy: 1 100,0%

• Oy verenlerin toplamı
    1

moriste

Hectopat
Daha fazla  
Bütçe 7K.
Telefonla fazla işim yok, şu an kullandığım 4 senedir A20'si 32 GB kullanıyorum. O yüzden siz değerli sosyal üyelerine sormak istedim almadan önce, Instagram'da ve Twitter, YouTube gibi uygulamalarda kasmasin ve Score Hero 2'yi oynarım büyük ihtimalle. Sizce C53 yeterli olur mu, 128 GB yeterli midir? Ve kullanan var ise RAM arttırma durumu varmış, YouTube'a yazıp öğrenebilirsiniz. Fiyatı şu an 5800TL, almaya değecek bir telefon mu acaba?

Son düzenleme:
RAM arttırma sandığınız kadar etkili değil bilginize. Fakat bence yeterli olur fazla düşünülmesine de gerek yok. Tabii size kalmış hocam.

Telefonla fazla işim yok, şu an kullandığım 4 senedir A20'si 32 GB kullanıyorum. O yüzden siz değerli sosyal üyelerine sormak istedim almadan önce, Instagram'da ve Twitter, YouTube gibi uygulamalarda kasmasin ve Score Hero 2'yi oynarım büyük ihtimalle. Sizce C53 yeterli olur mu, 128 GB yeterli midir? Ve kullanan var ise RAM arttırma durumu varmış, YouTube'a yazıp öğrenebilirsiniz. Fiyatı şu an 5800TL, almaya değecek bir telefon mu acaba?

Fakat biraz daha eklerseniz 8500 bandında Realme 9 Pro var daha iyi götürür sizi.

Fakat biraz daha eklerseniz 8500 bandında Realme 9 Pro var daha iyi götürür sizi.

RAM arttırma sandığınız kadar etkili değil bilginize. Fakat bence yeterli olur fazla düşünülmesine de gerek yok. Tabii size kalmış hocam.

Anladım teşekkür ederim sanırım C53'ü alacağım çünkü babam da kullanıyor o da memnun vs o yüzden onu alacağım ancak artan para kalsa dediğiniz modeli alacağım da ne şu an da 8500 var ne de telefona ayırdığım bütçe o kadar o yüzden C53 alacağım artı olarak FIFA oynamayı seven birisiyim DualSense almayı düşünüyorum kalan parayla yine de teşekkür ederim.

Realme C53 aldım babamda da aynısı var annem de C25 kullanıylıyor yaklaşık 3 senedir bir sıkıntı çıkacağını sanmıyorum o yüzden C53 aldım umarım da sıkıntı çıkmaz hayırlısı olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı