5800X için soğutma tavsiyesi

sfkulusoy

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
RAM
2x3200 CL 16 1x 3600 CL 18
Ekran kartı
Rtx 3070
Anakart
B450 A Pro Max
İşlemci
Ryzen 3 3100
Arkadaşlar ortalama 250 300 bütçem var.
Kasam şu an Corsair Carbide Spec Delta.
Kule tipi soğutucu alasım var ve Snowman T6 Ultra çok öneren görüyorum onu mu alsam yoksa başka öneriniz var mı?
İleride 5600X veya 5800X de alacağım ona da uygun olur mu bu alacağım soğutucu.
Ayrıca şu an mining yapıyorum ve ekran kartı biraz fazla ısınıyor kasayı da değişmeyi düşünüyorum. Gametech'in Galaxy modelini buldum 6 fanli onu almayı düşünüyorum. Uygun diye o kasa da da sıkıntısız kullanabilir miyim?

T6 Ultra daha iyidir büyük ihtimalle ama alternatif olarak buna bakabilirsiniz, tümden nikel kaplı olması güzel:

Kasa masrafı yapmak istemiyorsan kasanın ön paneli çıkar püfür püfür olsun.

T6 Ultra daha iyidir büyük ihtimalle ama alternatif olarak buna bakabilirsiniz, tümden nikel kaplı olması güzel:

Kasa masrafı yapmak istemiyorsan kasanın ön paneli çıkar püfür püfür olsun.
Çok tozlaniyor hocam o zaman çıkardım yoksa da. T6 düşünüyorum bunla aynı fiyat aslında oda ama ileride soğutmada tekrar masraf yapmak istemiyorum.

Çok tozlaniyor hocam o zaman çıkardım yoksa da. T6 düşünüyorum bunla aynı fiyat aslında oda ama ileride soğutmada tekrar masraf yapmak istemiyorum.

Toz konusunda haklısınız, bütçe varsa güzel bir mesh kasaya geçin tabi ki. Ama para harcamak istemezseniz ön paneli çıkarıp toz filtresi gibi bir şey önüne koyabilirsiniz.

Toz konusunda haklısınız, bütçe varsa güzel bir mesh kasaya geçin tabii ki. Ama para harcamak istemezseniz ön paneli çıkarıp toz filtresi gibi bir şey önüne koyabilirsiniz.

Bu dediğim Gametech Galaxy kasaya ne diyorsunuz? Ekstra 2 fan daha takmış alacağım kişi 600e satıyor.

Geri
Yukarı