5800X sistem toplama

KennyVes

Hectopat
İşlemci AMD Ryzen 7 5800X.

Ekran kartı bu: https://www.itopya.com/msi-ventus-xs-ocv1-geforce-gtx-1660-6gb-gddr6-192-bit-ekran-karti/

Anakarta bu ikisiden biri alacağım gibi duruyor öneri var mı?

Bütçem anakart için 2200 2300 civarı.

Bu iki kart arasında ki fark nedir anlayamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:

Bendeki anakart tavsiye ederim.
Teşekkür ederim ama wifi takıntm var sanırım MSİ TOMAHAWK alacağım ısınma değerleride oldukça düşükmüş, sizin işlemci nedir peki ?

Wi-Fi'li modelide var. 5600 X işlemcim.

Bu modeli indirim ile 2230 liraya satın aldım , bunun fiyatı da uygunmuş

Hangisi daha iyi acaba ? karşılaştırma bulamadım yardımcı olabilir misiniz . Gerekirse iade edip bunu alacağım.

Bu modeli indirim ile 2230 liraya satın aldım, bunun fiyatı da uygunmuş

Hangisi daha iyi acaba? Karşılaştırma bulamadım yardımcı olabilir misiniz? Gerekirse iade edip bunu alacağım.

Kötü bir anakart değil gerçekten iyi. BIOS flashback tuşu yok. 3 nesil işlemci ile BIOS veya servise göndermen gerekebilir. Yalnız BIOS olduktan sonra BIOS tuşunun bir espirisi kalmıyor. Bunun dışında kullanımı falan gayet güzel. Benim en favori anakartım bütçe olarak bana fazla gelip alamadığım anakartım. Wi-Fi'li modeli var mı bilmiyorum. Aşağıda ki link. Kullanıcı olarak anakartımdan memnunum.

Diğer anakartlara bir şey diyemeyeceğim. Hangisi daha iyi diye çok incelemedim.

Kötü bir anakart değil gerçekten iyi. BIOS flashback tuşu yok. 3 nesil işlemci ile BIOS veya servise göndermen gerekebilir. Yalnız BIOS olduktan sonra BIOS tuşunun bir espirisi kalmıyor. Bunun dışında kullanımı falan gayet güzel. Benim en favori anakartım bütçe olarak bana fazla gelip alamadığım anakartım. Wi-Fi'li modeli var mı bilmiyorum. Aşağıda ki link. Kullanıcı olarak anakartımdan memnunum.

Diğer anakartlara bir şey diyemeyeceğim. Hangisi daha iyi diye çok incelemedim.
Güzel kart gibi duruyor ama x570 dışı almam zaten benim attığım seninkinin wifilisi , birde biosservise göndermen gerekebilir derken ilerisi için mi dedin anlamadım, amd ryzen 7 5800x işlemci.

Güzel kart gibi duruyor ama X570 dışı almam zaten benim attığım seninkinin wifilisi, bir de biosservise göndermen gerekebilir derken ilerisi için mi dedin anlamadım, AMD Ryzen 7 5800X işlemci.

Sen direk olarak 5800 işlemciyi takarsan ekran kartı takarsan görüntü gelmez.3.nesil bir Ryzen işlemci ile görüntü gelir BIOS işlemi yapılır. Bunun dışında servise yollayabilirsin. AMD firması direk olarak 5.nesil işlemcilere destek sağlamıyor. İlk olarak 3.nesil bir işlemciye destek sağladığı için işlemci ile bioslanabiliyor. Başka yöntem varsa bilen yazabilir. Ben anakartı aldım zaman ufak bir zahmet çektim. Amazon isterseniz iade edebilirsiniz dedi. Hayır dedim. Bana yetkili servisi verin kartı bioslatalım. Böyle bir durumla karşı karşıya kalacaksın.

Yeni konular

Geri
Yukarı