5800x3D işlemci için ekran kartı önerisi

LuciferStarz

Decapat
Daha fazla  
Ryzen 7 5800x3D modele, "ASUS Radeon TUF RX 7800 XT Gaming OC 16 GB GDDR6 256 bit" ekran kartı taksam nasıl olur?

Son düzenleyen: Moderatör:
Onun yerine üzerine ekleyip bunu alabilirsiniz.

Bunuda düşündüm hocam tabi fikriniz önemli benim için

Güzel uyumlu olurlar. 4070 alacaksanız Ventus tavsiye etmem, soğutması sıkıntılı. Pny ya da Palit bakabilirsiniz.

RTX 4070 Fiyatları | En Ucuzu Akakçe

Vram'i hiç düşünmeyeyim, raw oyun performansı daha iyi olsun derseniz 7800 Xt. Teknoloji, yazılım, ray tracing, oyun dışı kullanım da derseniz 4070 alın.

Güzel uyumlu olurlar. 4070 alacaksanız Ventus tavsiye etmem, soğutması sıkıntılı. Pny ya da Palit bakabilirsiniz.

Vram'i hiç düşünmeyeyim, raw oyun performansı daha iyi olsun derseniz 7800 Xt. Teknoloji, yazılım, ray tracing, oyun dışı kullanım da derseniz 4070 alın.
Isınma falan olmuyor Ventus'da.

msi 4070 gaming x trio nasıl bir kart?

Bence iyi ama fiyat farkına değmez pek. Ucuz olanlardan birini alın. 4070 çok güç tüketen bir kart da değil. Inno3D kullanıyorum ben kart çıktığında aldım gayet iyi ısı değerleri.
ikinci el temizleri 22 23k hocam bence değer ama tabi bilemiyorum sıfıra değmez evet

Onun yerine üzerine ekleyip bunu alabilirsiniz.

Alınmaz. Çöp.
Önerim bunlar ;

Yeni konular

Geri
Yukarı