5800x3D sistem kaç sene idare eder?

PUBG oynuyorum Last of Us Uncharted vs oyunları da oynuyorum monitör 170 Hz 2K

4070 Ti Super'e geçmemi önerir misin peki

Yaklaşık 1 sene sonra 5000 serisi çıkacak. Şahsen ben aynı nesil ekran kartlarına 2 kez masraf yapılmasını tavsiye etmiyorum. 1 sene sonraki 5070 almak daha etkili duruyor. Yok 5000 serisi almayı düşünmem 4070 Ti ile bayağı giderim dersen al tabii ki. Benim elimde senin sistemin olsa hiçbir parçayı değiştirip para harcamam. Çalışıyor. Gerek yok masrafa diye düşünürüm.

İçerik üretiyor ve donanımlarınızı yoğun kullanıyorsanız 2 3 sene sonra yükseltmeniz gerekebilir daha kısa zamanda daha çok iş yapmak için. Ancak normal bir bilgisayar kullanıcısıysanız 3 sene daha bütün oyunları en yüksek ayarda oynarsınız. Teknoloji hızlı gelişiyor şu an 5800x3D ye hayretle bakanlar oluyor ancak teknoloji yıl geçtikçe daha da ivmelenip yenileniyor güçleniyor.

Standart kullanıcıyım hocam saatlercede oyun oynamıyorum

Yaklaşık 1 sene sonra 5000 serisi çıkacak. Şahsen ben aynı nesil ekran kartlarına 2 kez masraf yapılmasını tavsiye etmiyorum. 1 sene sonraki 5070 almak daha etkili duruyor. Yok 5000 serisi almayı düşünmem 4070 Ti ile bayağı giderim dersen al tabii ki. Benim elimde senin sistemin olsa hiçbir parçayı değiştirip para harcamam. Çalışıyor. Gerek yok masrafa diye düşünürüm.

ASUS Dual'da RGB yok ve 2 fanlı o yüzden değiştiresim geliyor

Standart kullanıcıyım hocam saatlercede oyun oynamıyorum.

ASUS Dual'da RGB yok ve 2 fanlı o yüzden değiştiresim geliyor.

Zaten sisteminiz iyi o yüzden hiç gerek yok, testlere bakın DDR5 sistemlerin çoğundan daha yüksek FPS alırsınız 1080P'de. Aldığınız işlemci zaten 1080p işlemcisi.

Geri
Yukarı