5G desteklemeyen bilgisayarımı nasıl 5G destekli yapabilirim?

Ağ kartı önerebilir misiniz? Ya da USB olanlardan alırsam taktığımda yinede şuanki ağ kartını kullanmaz mı?
Onu aygıt yöneticisinden veya denetim masasından ayarlayabiliyor olman lazım. Bilgisayarının uyumluluğunu araştırman lazım ama Wifi 6 olarak ülkemizde satılan benim bulabildiğim tek ürün şu:

Wifi 5 düşünürsen şu ürünlere de bakabilirsin ama yine de uyumluluk önemli:

Ağ kartı önerebilir misiniz? Ya da USB olanlardan alırsam taktığımda yinede şuanki ağ kartını kullanmaz mı?
USB olarak en ucuz bunu gördüm Hepsiburada'da. Başka sitelerde daha uygula vardır muhtemelen. Bu USB'yi yaptığınız zaman ağ seçerken sanırım iki tane bağdaştırıcı gözüküyor, birisnden bağlanıyordunuz. Uzun zaman oldu kullanmayalı.

Merhaba, LENOVO G7070 80HW0086TX i7-4510U laptopum var. 200 mbit internetim olmasına rağmen kablo ile 96mbitten yukarı hız alamıyorum. Bu önerdiğiniz usb bu işi. Çözer mi?

Sanırım cat6 kablo. Modemin içinden çıkan sarı eternet kablosu. Bu arada xboxun onex konsolumun 180mbps, telefonumun 200mbps hız alabildiğimi fark ettim. Laptopumda 5mhz hiçbir modem görünmüyor. Sanırım laptop desteklemiyor diye bir sonuca vardım. Usb girişli 5mhz alıcı iş görürmü diye araştırmaya başladım hocam. Eminde değilim.

Geri
Yukarı