5G destekleyen modemde 5G kullanmak

Ethernet kablosuyla yapmışım hocam :)
Baktım kablosuna, sonra internete bi Ethernet kablo yazayım dedim. Aynısını kullanıyorum.
MB hızı çok düştü yeni modemle, ondan dolayı denemek istedim. En hızlı bağlantı ethernet sanırım.

Ethernet kablosuyla yapmışım hocam :)
Baktım kablosuna, sonra internete bi Ethernet kablo yazayım dedim. Aynısını kullanıyorum.
Tamam, o zaman 2.4 GHz veya 5 GHz ile bir işiniz yok. Çünkü onlar WiFi standardı. Kablolu için geçerli değil. Eğer farklı cihazlarda yüksek hız alıp sadece bilgisayarda düşük hız alıyorsanız, ağ bağdaştırıcı sürücülerini kontrol edin. Bir sorun görünmüyor ise, ethernet kablosunu değiştirin. (Mümkünse) :)

Tamam, o zaman 2.4 GHz veya 5 GHz ile bir işiniz yok. Çünkü onlar WiFi standardı. Kablolu için geçerli değil. Eğer farklı cihazlarda yüksek hız alıp sadece bilgisayarda düşük hız alıyorsanız, ağ bağdaştırıcı sürücülerini kontrol edin. Bir sorun görünmüyor ise, ethernet kablosunu değiştirin. (Mümkünse) :)
Bağdaştırıcı sürücülerini nasıl kontreol edebilirim? Video veya konu linki atar mısın?
İlk formatta LAN driverleri video yardımıyla güncellemiştim. Ben direk kablo değiştireyim

Son düzenleme:

Geri
Yukarı