5ms Tepkime Süresi Sorun Çıkartır Mı?

Arkadaşlar nasıl monitör, sizce sağlam mıdır? 5ms olması dikkatimi çekmemişti, bir arkadaş öyle böyle dedi moralimi bozdu. 23" falan çok iyi gibi geldi. Bana varsa önerebileceğiniz 400 TL'lik monitör tavsiyelerinizi bekliyorum. He bir de AOC sağlam bir marka mıdır? Çin falan ya güvenemiyorum. :D

www.vatanbilgisayar.com: Aoc 23" i2369V Geniş Ekran Led ips Monitör - Vatan Bilgisayar
Eğer gözlerin çok hassas değilse sorun olmayacaktır.Ancak eğer gözlemediysen bir dostundan veya mağazada bir test etmen .Şahsi olarak söyleyeyim elimde VN247 var,önceki monitörüm 17 inc ve sanırsam 14 ms tepkime süresi vardı.Geçince hiçbirşey farketmedim.Sadece biraz mini takılmalar yok oldu okadar.Ki gözlerim hassastır ;)

Kullandığımız teknolojik malzemelerin neredeyse %80'i çin menşeili ama hâlâ " çin malı tüüü kaka " muamelesi yapılıyor. Çok garip.

Sagolun arkadaslar oneriler icin eger butcemi asmazsa bakicam ukseklere 587ligi attim ama butceyi asacak gibi o anki durumda onume gelen en iyisini secmek durumunda kalicam galiba ... tesekkurler.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı