5V 3 pin kablo nereden bulunur?

Bugraaatm

Hectopat
İyi sosyaller herkese,
Geçenlerde Lian Li'nin strimer kablolarını almıştım ancak içinden 3 pin ARGB kablosu çıkmadı (anakartın kutusundan çıktığını biliyorum benim anakartın kutusundan çıkmadı). Kullanım kılavuzunda da hangi tip ARGB kablo istediğini pek anlamadım, internette aradım ancak bulamadım. Kullanım kılavuzunu aşağı bırakıyorum, bu kablodan nereden bulabilirim?

b9cabc1c-37fe-4eaa-9f65-6f1fcf64936d.jpeg

Anakartlarda bu tarz kablo olmuyor ama strimerin kutusundan çıkması lazımdı çünkü dönüştürücü kablo bu. Ben bu tip kablolar hazırlayıp satışını yapıyorum. Elimde kaldıysa hazırlayabilirim.
Eki Görüntüle 2094461
Strimer kablonun v2 versiyonunda GPU için olanında çıkıyormuş ancak benim aldığım v1, bunun kutusundan çıkmadı. İnternetten aradım bulamadım bir türlü. Siz bulabilirseniz bana iletir misiniz? Eğer yoksa sizden temin edeyim direkt.

Türkiye'de muhtemelen yok. Ben de WS2812B şeritle uğraştığımdan mecburen kendi kablomu hazırlayıp çözüm üretiyordum 😁 Aliexpress'ten bakabilirsin ilk siparişe belki indirim verebilir.

Türkiye'de muhtemelen yok. Ben de WS2812B şeritle uğraştığımdan mecburen kendi kablomu hazırlayıp çözüm üretiyordum 😁 Aliexpress'ten bakabilirsin ilk siparişe belki indirim verebilir.

Çok teşekkürler hocam. Küçücük bir kablonun hiçbir yerde bulunmaması ve sırf o kablodan dolayı aldığım şeyi kullanamamam acayip bir iş :D

Açıkçası hiç görmedim ve duymadım da anakarttan RGB kablo çıktığını. Çıksa dahi şundan veya 3 pinli olanından çıkar ama sana lazım olan jst dönüştürücü kablo olduğundan o hiç çıkmaz. O yüzden dedim Lian Li'nin vermesi lazım diye. Bak vermemişler sen de ürünü düzgün kullanamıyorsun bir de kabloya ayrıca para vereceksin.

IMG_20240124_133018.jpg

Geri
Yukarı