Görseldeki kablo nereden bulunur?

Daha fazla  
Arkadaşlar bu görseldeki kablo hoparlörün arkasında takılı bir kablo üzerinde bir şeyde yazmıyor ve temassızlık yaptığı için arada bir hoparlörde ses gidip geliyor. Bana bu kablodan lazım bu kablo ne diye geçiyor ve nereden bulabilirim ?

Ekran Alıntısı.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet bu kablodan fakat verdiğiniz linkteki kablo çok pahalı internette arattım çokda bulunmuyor dediğiniz gibi başka ucuz bir fiyat yok mu yada evdeki kablomun temassızlığını nasıl çözerim ?

Tahmini Teslimat Zamanı

Bekleyebilirim diyorsan Aliexpressten alabilirsin kablo şeklinde olanı ama çok pahalı duruyor. Sen oturduğun yerdeki elektrikçileri, japon dükkanlarını ve 1 milyoncuları gez elbet bulursun. Bulamazsan bile bir elektrikçiyle konuş onlar elbet hallederler.

Tahmini Teslimat Zamanı

Bekleyebilirim diyorsan Aliexpressten alabilirsin kablo şeklinde olanı ama çok pahalı duruyor. Sen oturduğun yerdeki elektrikçileri, japon dükkanlarını ve 1 milyoncuları gez elbet bulursun. Bulamazsan bile bir elektrikçiyle konuş onlar elbet hallederler.
Mecbur öyle yapacağız neden bu kadar pahalı bir kablo anlamadım.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı