6.000 TL bütçe sistem tavsiyesi

Yani ne almalıyım x v3 mü p2 mi başka birşeymi?
bu arada bu pclerin ben stockunu almıyacağım resimdede gösterdim özelleştirip alacağım apu işlemci alacak halim yok
O pc çök kötü daha iyisini toplarsın 2000 tl bütçeyençok iyi topladım 6000 tlye en kralını toplarım

reis hangi pc?
peki bu?

Dosya Ekleri

• (da) uber.png
    (da) uber.png
    29 KB · Görüntüleme: 24
Son düzenleme:
Bir siteye bağlı kalma nerede ucuzsa oradan al bu attıklarımı daha 2 gün önce düzenledim yani güncel fiyatlarıdır. İtopya veya İncehesap gibi sitelerin hazır sistemlerini özelleştirip satın alırsan iade şansın olmuyor ve özelleştirmede çok fazla seçeneğin yok. Sana önerim parçaları ayrı ayrı alıp kendin toplaman.

Bir siteye bağlı kalma nerede ucuzsa oradan al bu attıklarımı daha 2 gün önce düzenledim yani güncel fiyatlarıdır. İtopya veya İncehesap gibi sitelerin hazır sistemlerini özelleştirip satın alırsan iade şansın olmuyor ve özelleştirmede çok fazla seçeneğin yok. Sana önerim parçaları ayrı ayrı alıp kendin toplaman.
peki 144hz 1ms monitör tavsiyesi alabilirmiyim?

peki 144hz 1ms monitör tavsiyesi alabilirmiyim?
Çok araştırdım aynı fiyat bandında AOC C24G1 var VA panel olarak ama o monitörde Freesync'de titreme sorunu olduğunu yazan olmuştu. O yüzden ben de altta verdiğim linkteki monitörü alacağım sana da onu öneririm. Bizzat arkadaşım da kullanıyor onun tavsiyesiyle de bunu almaya karar verdim.

Çok araştırdım aynı fiyat bandında AOC C24G1 var VA panel olarak ama o monitörde Freesync'de titreme sorunu olduğunu yazan olmuştu. O yüzden ben de altta verdiğim linkteki monitörü alacağım sana da onu öneririm. Bizzat arkadaşım da kullanıyor onun tavsiyesiyle de bunu almaya karar verdim.

Teşekkür ederim

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı