6.000 TL bütçe sistem tavsiyesi

Önerimi aşağıya bırakıyorum. Çoğunu İtopya ve İncehesap'tan kontrol ettim. İndirimleri kaçırma.

Ryzen 5 2600
Tomahawk Max
Corsair 3Ghz 8x2 Ram (Vengeance)
RTX 2060 Super (Gigabyte) veya RX5700XT (MSI)
Corsair Spec Delta 550W veya Mesh bir kasa + 600W güç kaynağı (kaliteli)
256GB veya 512GB SX8200 Pro

Sistem böyle. Link bırakmadım. Kusura bakma. Fakat baktığım siteleri sana söyledim. Nerede uygunsa tercih edebilirsin. İtopya'nın kargo sürecinden sorumlu tutma da beni :) .

Hocam bunlar ne için
T
Önerimi aşağıya bırakıyorum. Çoğunu İtopya ve İncehesap'tan kontrol ettim. İndirimleri kaçırma.

Ryzen 5 2600
Tomahawk Max

Sistem böyle. Link bırakmadım. Kusura bakma. Fakat baktığım siteleri sana söyledim. Nerede uygunsa tercih edebilirsin. İtopya'nın kargo sürecinden sorumlu tutma da beni :) .
Teşekkür ederim

2 tane sistem gördüm ve kendimce özelleştirdim.
İlk sistem Unlost X V3.
İkincisi ise P2.
u-x-v3-png.488567

p2-png.488569
Sistem fiyatına göre kötü. Unlost çok fazla abartarak konuşan bir kişi. 6000tl ye daha iyi işlemcili bir pc toplanabilir.

Mönitörlü bir sistem tavsiyesi alabilirmiyim

Ryzen 5 2600
Tomahawk Max

Bence hazır sistem alınmaz. Alınsa bile bazı bileşenleri firmalarla anlaşılıp seçiliyor. Mesela webtekno gitmiş James Donkey SSD koymuş, Donanım Arşivi gitmiş Adata SSD koymuş falan filan. Git kendin topla bence.

Bence hazır sistem alınmaz. Alınsa bile bazı bileşenleri firmalarla anlaşılıp seçiliyor. Mesela webtekno gitmiş James Donkey SSD koymuş, Donanım Arşivi gitmiş Adata SSD koymuş falan filan. Git kendin topla bence.

Sorun şu toplama hakkında bilgim yok
Varsa bile üc beş bişey
Oyüzden buraya danışıyorum
.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı