6.000 TL direksiyon seti önerisi

Wegass

Femtopat
Daha fazla  
5-6k arası sıfır direksiyon seti önerir misiniz?
(2. el Logitech baktım ama bulamadım.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Süreklı araba oyunu oynamayacaksan Logitech DFGT 2.el yeter bende gaza geldım G27 aldım memnunum ama pek de gerek yokmus satacağım mesela ben kızım ogrensın diye tutuyorum az bucuk kavradı araba dıreksıyon ısını ama Logitech DFGT yeter.

Süreklı araba oyunu oynamayacaksan Logitech DFGT 2.el yeter bende gaza geldım G27 aldım memnunum ama pek de gerek yokmus satacağım mesela ben kızım ogrensın diye tutuyorum az bucuk kavradı araba dıreksıyon ısını ama Logitech DFGT yeter.
Fark var hocam. En başında debriyajının olmaması ve tek dişli çark olması yüzünden çok fazla ses çıkarması geliyor. Bütçesi varken 2. el güzel bir direksiyon alması mantıklı olur. Hem zaten 2. elde de sürekli fiyatları artıyor yatırım gibi de olur.

Fark var hocam. En başında debriyajının olmaması ve tek dişli çark olması yüzünden çok fazla ses çıkarması geliyor. Bütçesi varken 2. el güzel bir direksiyon alması mantıklı olur. Hem zaten 2. elde de sürekli fiyatları artıyor yatırım gibi de olur.

Bende katiliyorum ayni durumdan gectim ama surekli oynamacak insan icin onemli degil heves icin alacaksa gerek yok bütçe artirmaya ben kizim ogrensin diye aldim biraz bende oynadim kizimda sonra kaldirdim yani öyle surekli oynacak biri icin debriyaj vites guzel ama öyle arada oynuyum heveslendim alayim dersen dgft yeter bosa bütçe artirmamis olur hem cok maliyetli olmadigindan daha hizli satar sıkilinca.

Geri
Yukarı