6.000 TL l Ekran Kartı Hariç Sistem Toplama

Hocam 2700x hala tek çekirdek performansında yetersiz ayrıca amd nin yeni nesil işlemcilerin bile overclock ta kitlendiğini okudum bir çok forumda. Amd bana güven vermiyor evet intel biraz geride kaldı amd iki senede iki tip işlemci çıkarınca ama 9. Nesille yine intel büyüklüğünü gösterir. Olmadı o zamana kadar 8. Nesille idare ederim sonra 9. Nesil e geçerim. (Fanboy değilim)
İlla o.c. yapmama gerek yok. XFR diye bir teknoloji var.

Sisteminiz hayırlı olsun. Ancak SanDisk SSD alarak hata etmişsiniz. Sorunlu SSD'ler üreten bir marka çünkü.
Onun dışında aldığınız sıvı soğutma yerine aynı fiyattaki hava soğutmaların performansı daha iyi olacaktır. Ancak bu haliyle kullanılmaz mı, kullanılır.
Hayırlı olsun tekrardan.

Ekran kartınız GIGABYTE olduğu için anakartı GIGABYTE Z370 AORUS Gaming 7 ile değiştirin.
Hem yazılımsal hemde tasarımsal olarak daha hoş olacaktır.
RAM'ler Adata XPG Spectrix D41 olarak seçilebilir.

Ekran kartınız GIGABYTE olduğu için anakartı GIGABYTE Z370 AORUS Gaming 7 ile değiştirin.
Hem yazılımsal hemde tasarımsal olarak daha hoş olacaktır.
RAM'ler Adata XPG Spectrix D41 olarak seçilebilir.
Hocam öncelikle gigabyte anakartlar bios olarak sıkıntılı Asus un ödüllü biosunun yanında ayrıca aynı şekilde Asus ses kartı olarak bi tık daha önce her ne kadar gaming 7 nin altın jag girişleri olsa da rgb sync yapmak için sırf seçilecek ürün değildi bence
Sisteminiz hayırlı olsun. Ancak SanDisk SSD alarak hata etmişsiniz. Sorunlu SSD'ler üreten bir marka çünkü.
Onun dışında aldığınız sıvı soğutma yerine aynı fiyattaki hava soğutmaların performansı daha iyi olacaktır. Ancak bu haliyle kullanılmaz mı, kullanılır.
Hayırlı olsun tekrardan.
Hocam çok haklısınız ssd konusunda fakat bütçeyi bu kadar aşmışken üzerine ssd ye o kadar para verebildim ama ilerleyen zamanlarda eklemesi en kolay parçalar ssdler ve hddler bence o yüzden pek sıkıntı olmaz sıvı soğutma konusunda da yabancı forumlarda sıvı soğutmanın en kötüsü hava soğutmada iyidir dedikleri için çoğu zaman özellik 240mm radyatörlü bi sıvı soğutucutu 400 liraya bulunca özellikle markası cooler master olunca dayanamadım aldım

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı