6.000 TL l Ekran Kartı Hariç Sistem Toplama

Bu videoyu izle. Bak ben sana 6500 TL'ye 8700k topladım incele o sistemi.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam bir sorum olacak 8gb ram i ekstra bir 8gb ramle desteklememiz için her hangi bir 8gb ram i takmak sağlıklı mı yoksa kit olarak mı almamız gerekiyor ?

Hocam bir sorum olacak 8gb ram i ekstra bir 8gb ramle desteklememiz için her hangi bir 8gb ram i takmak sağlıklı mı yoksa kit olarak mı almamız gerekiyor ?

Diyelim ki bütçen yok, bir tane 8 GB DDR4 Ram aldın.
En iyi performansı alabilmen için aynı marka ve model Ram'i alman lazım ikinci 8 GB olarak.
O yüzden dedim önce 8 GB al, daha sonra paran olunca ikinci 8 GB'yi alırsın diye.

Diyelim ki bütçen yok, bir tane 8 GB DDR4 Ram aldın.
En iyi performansı alabilmen için aynı marka ve model Ram'i alman lazım ikinci 8 GB olarak.
O yüzden dedim önce 8 GB al, daha sonra paran olunca ikinci 8 GB'yi alırsın diye.
Hocam sisteme bu monitör olur mu sizce 23,5 inch samsung 144hz

O biraz zor :). Adamlar Hyperthreading'i kapatacak 8/8 verecek. Belki tek çekirdekte yine geçer, o da Ryzen 3. Nesil 7 NM olacağı için "belki". Bakarsın AMD 3700X'i 12 çekirdek 6 GHZ falan yapar, 7 NM sonuçta. Bekleyip göreceğiz.

Zor mu değil mi yakında görürsün delikanlı.
Hocam sisteme bu monitör olur mu sizce 23,5 inch samsung 144hz

Olur ama ben sana bunu tavsiye ederim.
Ben kullanıyorum ve çok memnunum.
Asus VG248QE 24” 144hz 1ms (DVI+HDMI+Display) Full HD LED Fiyatı

Komik bir yorum.
Neyse, boş tartışma yaparak konuyu kirletmeyeceğim. Herkesin düşüncesi kendine. Ben bekleyip görmeyi tercih ediyorum. Hayaller ve öznel yorumlar üzerinden konu kirletmeye gerek yok. 2019 Mayıs'ta hem 7 NM Ryzen 3XXX, hem de 14 NM Intel 9XXX serisi çıkmış olacak, her yerde bencmark puanları olacak. O zaman her şey belli olacak.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı