6.000 TL laptop önerisi

sungur sarıcı

Hectopat
Bu yıl muhtemelen yurtta kalacağım ve sıkı derslerim olacak bu yüzden rahat rahat oyun da oynayabileceğim okul işlerimi de yapabileceğim bir laptop arıyorum. Bütçem Max 6K biraz daha bekleyebilirim fiyatların artış azalışına göre biraz hor bir kullanıcıyım bu yüzden Monster gibi markalardan ziyade ASUS veya HP daha zekice olacaktır gibi düşünüyorum. Çoğunlukla hikaye bazlı oyunlar oynayıp biraz da olsa kültürlenmeyi hedeflediğimden Assasin's Creed, Battlefront 2 benzeri oyunları iyi bir FPS'de ve görsel kalite olarak iyi olması beni çok mutlu eder. Bu fiyatta böyle bir olanak yoksa bile en iyisini lütfen bana yazın fiyatlar düşecek derseniz bir ay daha bekleyebilirim. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu yıl muhtemelen yurtta kalacağım ve sıkı derslerim olacak bu yüzden rahat rahat oyun da oynayabileceğim okul işlerimi de yapabileceğim bir laptop arıyorum. Bütçem Max 6K biraz daha bekleyebilirim fiyatların artış azalışına göre biraz hor bir kullanıcıyım bu yüzden Monster gibi markalardan ziyade ASUS veya HP daha zekice olacaktır gibi düşünüyorum. Çoğunlukla hikaye bazlı oyunlar oynayıp biraz da olsa kültürlenmeyi hedeflediğimden assasin's Creed, battlefront 2 benzeri oyunları iyi bir FPS'de ve görsel kalite olarak iyi olması beni çok mutlu eder. Bu fiyatta böyle bir olanak yoksa bile en iyisini lütfen bana yazın fiyatlar düşecek derseniz bir ay daha bekleyebilirim. Şimdiden teşekkürler.

https://urun.n11.com/dizustu-bilgisayar/asus-tuf-gaming-fx505dt-bq030-ryzen-7-3750h-8gb-ddr4-512gb-ssd-gt-P436756227

Gönderdiğiniz linklerdeki laptopların özellikleri neredeyse aynı acer mı tercih etmeliyim asus mu

Windows 10 yükletirsen istediğin oyunları oynarsın.
Alınır mı şuanda siz ne diyorsanız onu alıcam çünkü

6000 TL PC alacaksan öncelikle FreeDOS olanlara yönel. Çünkü Windows 10 olanlar 600-850 TL arasında bir fiyat koyuyor. Renderlık işin yoksa i7 yerine i5 tercih et. Ekran kartı son zamanlarda ki zamlardan dolayı gtx 1650 zor gibi görünüyor. Bulursan iyi.

Alınır mı şu anda? Siz ne diyorsanız onu alacağım çünkü.

6000 TL PC alacaksan öncelikle FreeDOS olanlara yönel. Çünkü Windows 10 olanlar 600-850 TL arasında bir fiyat koyuyor. Renderlık işin yoksa i7 yerine i5 tercih et. Ekran kartı son zamanlarda ki zamlardan dolayı GTX 1650 zor gibi görünüyor. Bulursan iyi.

AMD alacağım işlemci olarak, 1650'de var ASUS TUF ama ne kadar idare eder bilmiyorum bir 4-5 yıl anca yetmesi lazım öyle acayip üstün bir performans zaten beklemiyorum sanırım ASUS TUF alacağım çok teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu yıl muhtemelen yurtta kalacağım ve sıkı derslerim olacak bu yüzden rahat rahat oyun da oynayabileceğim okul işlerimi de yapabileceğim bir laptop arıyorum. Bütçem Max 6K biraz daha bekleyebilirim fiyatların artış azalışına göre biraz hor bir kullanıcıyım bu yüzden Monster gibi markalardan ziyade ASUS veya HP daha zekice olacaktır gibi düşünüyorum. Çoğunlukla hikaye bazlı oyunlar oynayıp biraz da olsa kültürlenmeyi hedeflediğimden assasin's Creed, battlefront 2 benzeri oyunları iyi bir FPS'de ve görsel kalite olarak iyi olması beni çok mutlu eder. Bu fiyatta böyle bir olanak yoksa bile en iyisini lütfen bana yazın fiyatlar düşecek derseniz bir ay daha bekleyebilirim. Şimdiden teşekkürler.

HP almak yerine Monster alın yani Monster aldım memnunum ama nette sanki çubuk krakerden laptop muş gibi söylüyorlar.
Alınır mı şu anda? Siz ne diyorsanız onu alacağım çünkü.

AMD alacağım işlemci olarak, 1650'de var ASUS TUF ama ne kadar idare eder bilmiyorum bir 4-5 yıl anca yetmesi lazım öyle acayip üstün bir performans zaten beklemiyorum sanırım ASUS TUF alacağım çok teşekkürler.
Ryzen 3. Nesil ısınıyor ama zaten tuf serisi çok hantal ryzen masaüstü için efsane ama laptopta ısınma sorunu var siz bilirsiniz az ömürlü olur.

Geri
Yukarı