6.000 TL'ye kadar ekipman önerisi

Bütçe
5-6k
Herkese günaydınlar. Klavyeye daha karar vermediyseniz yardımcı olabilirim hocam. @Nami
Günaydın. Daha sadece idare etmelik olan steelseries prime mouse aldım. Klavye ve gamepad beklemede. Klavye için bütçem max 3k zorlasam bir 500 üstüne çıkarabilirim.

Bu arada başta yazdığım gibi klavyeden çok anlamam. Ağırlıkta oyun için kullanacağım. O yüzden kablolu kablosuz çok anlamam yazdım. Diğer arkadaşta artık çok bir fark yok falan dedi. O yüzden istediğin şekilde önerebilirsin. Tek istediğim beni uzun süre idare etmesi. Bir klavyenin ömrü ne kadar bilmiyorum ama beni 2-3 yıl götürecek bir klavye varsa bu fiyatlara güzel olur. Yoksa da en iyisini önerirsin 😁 şimdiden teşekkür ediyorum

Son düzenleme:
aha sadece idare etmelik olan steelseries prime mouse aldım. Klavye ve gamepad beklemede. Klavye için bütçem max 3k zorlasam bir 500 üstüne çıkarabilirim.
Hocam stoklar yenilenmiş mi emin değilim fakat 5075B+ şuan 1800TL'ye denk geliyor ve almanızı şiddetle öneririrm. İndirimsiz fiyatı 2600-2900TL civarlarında. 5075B+ Akko'nun çokça sevilen ve tutulan bir klavyesi. Akko ülkemizde pek bilinmese de yurtdışında bilinen ve sevilen klavye-switch üreticisi-satıcısı.

Sipariş veremezseniz diğer alternatifleri de paylaşırım fakat 5075B+ için bu fiyatı kaçırmayın derim.

URL unfurl="true"]https://tr.aliexpress.com/item/1005004625734463.html?spm=a2g0o.store_pc_promotion.promoteRecommendProducts_undefined.18&gatewayAdapt=glo2tur[/URL]
Daha önce hiç AliExpress'ten alışveriş yapmadım. Satıcı ve site güvenilir mi? Klavye ile alakalı bir sıkıntı yaşarsam irtibata geçmem falan kolay mı?

Satıcı ve site güvenilir mi?
Şimdi baktım da güvenilir gibi ama anlamadığım şey 1300 TL'lik klavye sepette 2900 TL gözüküyor. Yanlış bir şey mi yapıyorum?

Son düzenleme:
Daha önce hiç AliExpress'ten alışveriş yapmadım. Satıcı ve site güvenilir mi? Klavye ile alakalı bir sıkıntı yaşarsam irtibata geçmem falan kolay mı?

Şimdi baktım da güvenilir gibi ama anlamadığım şey 1300 TL'lik klavye sepette 2900 TL gözüküyor. Yanlış bir şey mi yapıyorum?
AliExpress'in güvenilirliği çoğu zaman satıcıya bağlıdır. Satıcı da Akko Resmi satıcısı yani güvenilir. Eğer klavyede sıkıntı olursa Akko ile irtibata geçmeniz yeterli, yardımcı olurlar. Zaten sıkıntı olması çok düşük bir ihtimal. Klavye gayet kaliteli. Düzgün kullanımda 3 sene rahat götürür.

Hocam sıkıntı sizde. Bende ödeme kısmında 1800TL gösteriyor ki bu fiyata çoktan sipariş edenler var. Siteye giriş yapmayı deneyin.

AliExpress'in güvenilirliği çoğu zaman satıcıya bağlıdır. Satıcı da Akko Resmi satıcısı yani güvenilir. Eğer klavyede sıkıntı olursa Akko ile irtibata geçmeniz yeterli, yardımcı olurlar. Zaten sıkıntı olması çok düşük bir ihtimal. Klavye gayet kaliteli. Düzgün kullanımda 3 sene rahat götürür.
Peki sana şeyi soracağım. Blue switch red switch farkı ne? Ben anlamam etmem. Eğer ses farkı ise benim için sıkıntı değil. Tek istediğim sağlam olsun

Hocam sıkıntı sizde. Bende ödeme kısmında 1800TL gösteriyor ki bu fiyata çoktan sipariş edenler var. Siteye giriş yapmayı deneyin.
Ben yellow switch seçmişim. Blue switch seçince 1300 tl oluyor geri

Peki sana şeyi soracağım. Blue switch red switch farkı ne? Ben anlamam etmem. Eğer ses farkı ise benim için sıkıntı değil. Tek istediğim sağlam olsun
Red switch"linear" switch diye geçer ve sessizdir.
Blue switch genellikle "clicky" switch diye geçer ve seslidir ve atlama noktası bulunur.
Brown switchler ise genellikle "tactile" switch olarak geçer, Red'den biraz daha seslidir ve atlama noktası bulunur.

Fakat size attığım 5075B+ klavyede Akko V3 Cream Pro switchler var. Akko V3 Cream Blue Pro "clicky" değil, "tactile" switchtir. Sesli bir switch değil yani. Sadece basım hissiyatı farklı. Akko V3 Cream Yellow Pro ise "linear" switchtir. Attığım videolardan switchlerin ses farklarına bakabilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben yellow switch seçmişim. Blue switch seçince 1300 tl oluyor geri
Blue seçin ve sipariş edin hocam. Akko V3 Cream Blue gayet güzel ve hoş bir switchtir. Seveceğinizden eminim. Bu fiyata gerçekten kaçırmamalısınız.

Günaydın. Daha sadece idare etmelik olan steelseries prime mouse aldım. Klavye ve gamepad beklemede. Klavye için bütçem max 3k zorlasam bir 500 üstüne çıkarabilirim.

Bu arada başta yazdığım gibi klavyeden çok anlamam. Ağırlıkta oyun için kullanacağım. O yüzden kablolu kablosuz çok anlamam yazdım. Diğer arkadaşta artık çok bir fark yok falan dedi. O yüzden istediğin şekilde önerebilirsin. Tek istediğim beni uzun süre idare etmesi. Bir klavyenin ömrü ne kadar bilmiyorum ama beni 2-3 yıl götürecek bir klavye varsa bu fiyatlara güzel olur. Yoksa da en iyisini önerirsin 😁 şimdiden teşekkür ediyorum
M1W Fully Assembled şuan indirimde Monsgeek.com'da. 3.500 TL civarı. Onu alın.

US ANSİ olan.

Geri
Yukarı