6.000₺'ye alınan sistem

Kasanın ön tarafı mesh. Üstünde toz filtresi var sadece sol tarafında cam var. Teşhir ürünün dışarda iken fotoğrafını çekebildim. Bir de kutunun.

Dosya Ekleri

• IMG-20200701-WA0011.jpg
    110,6 KB · Görüntüleme: 36
  • IMG-20200701-WA0001.jpg
    168,8 KB · Görüntüleme: 35
RX 580 yanına malesef yazmışsın ama rx 580 cidden harika bi ekran kartı yani bütün oyunları orta ayarlarda 60 fps ve üstü alabilirsin e spor oyunları zaten offf uçar.

Hayırlı olsun

Kasanın ön tarafı mesh. Üstünde toz filtresi var sadece sol tarafında cam var. Teşhir ürünün dışarda iken fotoğrafını çekebildim. Bir de kutunun.
Tamam. O kadar kötü bir ürün değil kafana takma işini görür. Umarım fanları falan sorun yapmaz sana.

RX 580 yanına malesef yazmışsın ama rx 580 cidden harika bi ekran kartı yani bütün oyunları orta ayarlarda 60 fps ve üstü alabilirsin e spor oyunları zaten offf uçar.

Hayırlı olsun
Gaza geldim. Sadece 4gb vramın yetersiz olduğuna dair konu görmüştüm. O da okadar sorun değildir bence. Masaüstü oşduğu için upgrede yapmak kolay olacak.

Anakartında RGB desteği yok, belirtmek isterim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…