6.000₺'ye alınan sistem

Bu arada herkesin gözünden kaçmış gibi. PSU 80+ sertifikalı. Fotoğrafa detaylı bakarsanız görürsünüz.

Rampage, Frisby, Everest, Xigmatek bazı kasaları falan güzelde PSU'ları kötü, C4 diyorlar. PSU'yu o yüzden ayrı aldım. Rampage kasa aldığım hata mı yaptım yoksa sıkıntı çıkmaz mı? Elimi koyduğumda pöfür pöfür içeri hava alıyor.

Yok isim belirtmediniz 1500 civarı bütçe ile olan. CS:GO oynayacaktı.
Toplayamadık maalesef. İşler yolunda gitmedi. Şu covid bi' geçsin halledicez inşallah.

Rampage, Frisby, Everest, Xigmatek bazı kasaları falan güzelde PSU'ları kötü, C4 diyorlar. PSU'yu o yüzden ayrı aldım. Rampage kasa aldığım hata mı yaptım yoksa sıkıntı çıkmaz mı? Elimi koyduğumda pöfür pöfür içeri hava alıyor.

Hoca o öyle anlaşılmaz ayrıca koskoca forum buları tavsiye etmez ama neyse eğer öyle olursa etiketleyin bir çözüm yolu bulacağım.

Hoca o öyle anlaşılmaz ayrıca koskoca forum buları tavsiye etmez ama neyse eğer öyle olursa etiketleyin bir çözüm yolu bulacağım.
Hocam çok yardımcı oldunuz sağolun. Eğer ısınma filan olursa söylerim. Zaten youtube test videosu atarım. Forumdakiler içinde iyi olur.
Etiketleme nasıl oluyor?

Sistemin gayet güzel hayırlı olsun bende de Aorus RX580 R5 1600 AF MSI B450 GAMING Plus Max sistem vardı sattım gayet yeterli bir sistemdi seni de bayağı götürür keşke Vatan'dan değil de netten alsaydın en az 500TL kara girerdin ama toplamışsın artık bize hayırlı olsun demek düşer.

Rampage kasa aldığın için hata yapmadın hocam fanların falan bozulması veya fanlarının ses yapması dışında pek problem yapabileceğini sanmıyorum. Mesh panel olması güzel bir artı tabii. Bu arada ben Rampage Carisma Mesh adına konuşuyorum Rampage Carisma diye bir kasa daha var ama o cam tamamen. Seninkinin model tam olarak nedir? Bu bütçeye Vatan dışından Zalman S3 veya Dark Guardian Mini alınabilirdi. Üzülme, o kadar kötü bir kasa tercihi yapmamışsın.

Geri
Yukarı