6/64 Redmi Note 9 Pro vs 6/128 Redmi Note 8 Pro

Hocam eğer çok fazla video, fotoğraf çekiyorsanız, yani eğer depolama alanına ihtiyacınız varsa Note 8 alın. Fakat derseniz ki bana 64 GB hayli hayli yeter, Note 9 alın. Güzel telefon çünkü. Ben çok Fotoğraf ve video çekmediğim için 128 GB gereksiz benim için. Ben olsam Note 9 alırdım.

Güncel olanı almanızı tavsiye ederim.

6/128 Redmi Note 9S nasıldır?
Hocam eğer çok fazla video, fotoğraf çekiyorsanız, yani eğer depolama alanına ihtiyacınız varsa Note 8 alın. Fakat derseniz ki bana 64 GB hayli hayli yeter, Note 9 alın. Güzel telefon çünkü. Ben çok Fotoğraf ve video çekmediğim için 128 GB gereksiz benim için. Ben olsam Note 9 alırdım.

Bunu hiç düşünmemiştim. Genel olarak oyun oynamayı ve video izlemeyi severim.

Eğer ikisi de 64 GB olsaydı tercihiniz ne olurdu?

Net bir şekilde 9S, karşılaştırmasına burdan bakabilirsiniz. Bu arada eğer bütçem olsaydı 9S alırdım, bütçenizi zorlayacaksanız hiç gerek yok.
Ayriyeten 9S 4K video çekebiliyor. Note 9 ise 1080p çözünürlükte video çekebiliyor. Bütçem yetse düşünmeden 9S alırdım, ancak bütçemi zorlayacaksam Note 9 alırdım.

Yeni konular

Geri
Yukarı