6-7 bin lira bandında hâlâ Ender 3 V2 mi alınmalı?

Kurulumu basit, kullanımı basit, arıza durumunda parça bulması kolay, ev için ideal, ofis için ideal ve hobiciler bu aletle harikalar başarıyor.

Resmen Toros gibi. Orta seviyeye kadar insanı idare ediyor. Zengin olunca Passat'a geçiyorsunuz 😀

Hobi amaçlı kullanacaksanız hala iş yapar ve alınabilir. Üretim ve ürettiğinizi satmak için alıyorsanız 2-3 tık yavaş kalabilir.

Kurulumu basit, kullanımı basit, arıza durumunda parça bulması kolay, ev için ideal, ofis için ideal ve hobiciler bu aletle harikalar başarıyor.

Resmen toros gibi. Orta seviyeye kadar insanı idare ediyor. Zengin olunca Passat'a geçiyorsunuz 😀

Hobi amaçlı kullanacaksanız hala iş yapar ve alınabilir. Üretim ve ürettiğinizi satmak için alıyorsanız 2-3 tık yavaş kalabilir.

Ben biraz.

Resmen toros gibi. Orta seviyeye kadar insanı idare ediyor. Zengin olunca Passat'a geçiyorsunuz 😀

Hobi amaçlı kullanacaksanız hala iş yapar ve alınabilir. Üretim ve ürettiğinizi satmak için alıyorsanız 2-3 tık yavaş kala.

Ben biraz hızlı üretim istiyorum işe dönüştürmek maksadım.
Acaba 6 7 bin liraya bu istegimi gerçekleştirecek bir yazıcı var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı