6-7 bin TL arası oyun için ekipman önerisi

Mousepad olarak bu da tercih edilebilir:

BlackShark V2 daha iyi hocam. SS kulaklıkların görüntüsü çekiyor sizi sanırsam. Harbiden iyi yapıyorlar ama daha iyi bir kulaklık varken Arctis 1 tercih etmek mantıksız olur.

Bu bütçede Rival 3'ün yüzüne bile bakılmaz. Dediğim mouse'u almanız daha iyi. Önerdiğim ekipmanlarda sıkıntı çekeceğinizi sanmıyorum.
Açık konuşmak gerekirse SS kulaklıklarının görüntüsü normal geliyor gözüme. Deliksiz fare önerir misiniz delikli fareler çok garip geliyorda bana. Hassasiyetim düşük olduğu için mouse pad ne kadar büyük olursa benim için o kadar iyi olur diye büyük boyunu seçmiştim hocam.

Deliksiz fare önerir misiniz delikli fareler çok garip geliyorda bana.
Kablolu olması sıkıntı değilse özellikle FPS oyunları için baya sağlam mouse:
(8KHz olan olmalı)

Hocam bir de durum değerlendirmesi yapsak iyi olacak 😁 Kulaklık sabit kalabilir. Monitör için de önerilen monitör tercih edilebilir. Mousepad olarak hangisini seçtiniz? Link bırakabilirseniz güzel olur.

Kulaklık olarak BlackShark v2, mouse pad olarak SteelSeries QCK large, monitör Acer Nitro RG241yp, mouse Razer Viper 8khz, klavye XPG Summoner. Daha iyi öneriniz olursa hocam yazın.
Hocam monitörü oradan almanıza gerek yok. Burada 2.900TL:

Toplama gelirsek bunlar 5.200-5.300TL arası bir sayıya denk geliyor. Gayet güzel olduğunu düşünüyorum. Klavye olarak XPG Summoner yerine Asus ROG Strix Scope tercih edilebilir. Switch olarak bir tık daha iyi ama Summoner'da bilek desteği, ses tekerleği gibi artılar bulunuyor. Size kalmış. Bütçe çıkarsa mouse olarak bunu tercih etmeniz çok daha iyi:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam monitörü oradan almanıza gerek yok. Burada 2.900TL:

Toplama gelirsek bunlar 5.200-5.300TL arası bir sayıya denk geliyor. Gayet güzel olduğunu düşünüyorum. Klavye olarak XPG Summoner yerine ASUS ROG STRIX Scope tercih edilebilir. Switch olarak bir tık daha iyi ama Summoner'da bilek desteği, ses tekerleği gibi artılar bulunuyor. Size kalmış. Bütçe çıkarsa mouse olarak bunu tercih etmeniz çok daha iyi:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Daha fazla bütçe çıkmayı düşünmüyorum bilgisayarada oyun almak için para lazım olabildiğince düşük ve kaliteli parçalar söylediğiniz için teşekkür ederim. Sizide bu akşam biraz yorduk. Son bir sorum var bu kulaklığın herhangi bir sorunu var mı BlackShark v2'ye göre çok fazla güzel gözüküyor.

Daha fazla bütçe çıkmayı düşünmüyorum bilgisayarada oyun almak için para lazım olabildiğince düşük ve kaliteli parçalar söylediğiniz için teşekkür ederim. Sizide bu akşam biraz yorduk. Son bir sorum var bu kulaklığın herhangi bir sorunu var mı BlackShark v2'ye göre çok fazla güzel gözüküyor.
Kronik bir sorunu bulunmuyor diye biliyorum ama BlackShark V2 daha iyi, özellikle oyun için. Genel olarak FPS oyunları oynayan biriyseniz BlackShark V2 alın direkt. Hikayeli oyunlar, müzik, film için kullanacaksanız Arctis 3 de tercih edilebilir belki. Görüntüsü için Arctis 3 yerine BS V2 alırım, ses kalitesi olarak da mikrofon olarak da daha iyi diye düşünürdüm ben. Sonuçta böyle pahalı ürünleri alınca en iyisini almak daha mantıklı. Bir daha dönüp bakınca ne olacağı belli olmaz, malum ekonomi.

Kronik bir sorunu bulunmuyor diye biliyorum ama BlackShark V2 daha iyi, özellikle oyun için. Genel olarak FPS oyunları oynayan biriyseniz BlackShark V2 alın direkt. Hikayeli oyunlar, müzik, film için kullanacaksanız Arctis 3 de tercih edilebilir belki. Görüntüsü için Arctis 3 yerine BS V2 alırım, ses kalitesi olarak da mikrofon olarak da daha iyi diye düşünürdüm ben. Sonuçta böyle pahalı ürünleri alınca en iyisini almak daha mantıklı. Bir daha dönüp bakınca ne olacağı belli olmaz, malum ekonomi.
FPS oyunları oynarım ama eğlencesine, müzik vs. dinlerim.

Yeni konular

Geri
Yukarı