6.800TL bisiklet önerisi

darklord07

Centipat
Selam arkadaşlar, önceliğim dağ bisikleti ama hibrit de olabilir. Sıfır veya 2. el piyasasında 6.800'e kadar alabileceğim güzel şeyler önerebilir misiniz, kron xc75 alacaktım pedalları dandik geldi. Mosso ve bisan markaları arasında gidip geliyorum. Ümit accrue alasım geldi bu sefer de kemik jantı eleştiriyorlar. Öneri verirseniz sevinirim.

Kron Xc100 almıştım 2018 model. Sürekli zincir atıyordu. Markasız bir frenleri vardı berbattı disk olmasına rağmen. Fren kolları dandik plastik. Dediğiniz gibi pedallar berbat. İlk kazamda erimişti. Maşası kalitesizdi. Ve bisiklet çok ağırdı. İnternette alüminyum kadro yazıyor ama çelik bisiklet ağırlığındaydı. Kısaca berbat bir deneyim yaşadım. Ondan sonra Mosso Cavailer 700 yarış bisikleti satın aldım. Arada uçurum bir kalite farkı var. Kron almanızı kesinlikle önermem. Sizi yarı yolda bırakır. Mosso'nun modellerine bakabilirsiniz.

kron xc 150 veya xc 300 ara sıra düşündüm ama kronu komple eliyorum, bisan mtx 7200 gözüme çarptı şimdi bakacağım mosso cavailer 700'e

kron xc 150 veya xc 300 ara sıra düşündüm ama kronu komple eliyorum, bisan mtx 7200 gözüme çarptı şimdi bakacağım mosso cavailer 700'e
Bütçenizi aşıyor. Memnun olduğum için söyledim.

bianchi pek düşünmüyorum bir de 26 jant küçük gelecek muhtemelen, boy 1.75 65kg 27.5 jant bakıyorum şuan için

Bütçenizi aşıyor. Memnun olduğum için söyledim.
dolapta 7.500'e var aslında ama yarış bisikleti konusunda kararsızım

wildfire ve accrue arasında kaldım accrue alacam yüksek ihtimalle

Son düzenleme:
Mosso daha kaliteli bir markadır. Mosso'yu öneririm

Yeni konular

Geri
Yukarı