6 ay kala sayısal için neler yapılabilir?

sequtate

Femtopat
Herkese iyi akşamlar, iyi sosyaller. Bu kadar kısa bir zamanda nasıl yapacağım hiç bilmiyorum. Sayısalım ve 200-220k istiyorum. AYT de en kolay konulardan vs. ilerlesem. TYT en son girdiğimde 35-40 gelmişti. TYT'de çözüp yanlış olanların çözümünü izleyerek devam ediyorum. Kazanamazsam pek bir alternatifim yok. Mezuna kalmak istemiyorum. Yardımcı olur musunuz? Teşekkürler.

Şunu da ekleyeyim hafta içi 3 gün stajım var, meslek son sınıfım.

Son düzenleme:
Herkese günaydın, iyi sosyaller. Bu kadar kısa bir zamanda nasıl yapacağım hiç bilmiyorum. Sayısalım ve 200-220k istiyorum. AYT de en kolay konulardan vs. ilerlesem. TYT en son girdiğimde 35-40 gelmişti. TYT'de çözüp yanlış olanların çözümünü izleyerek devam ediyorum. Kazanamazsam pek bir alternatifim yok. Mezuna kalmak istemiyorum. Yardımcı olur musunuz? Teşekkürler.

Şunu da ekleyeyim hafta içi 3 gün stajım var, meslek son sınıfım.

Mezuna bırakıp sat sınavına hazırlanmanı öneririm. Bu sene eğer kazanamazsam sat hazırlanıp yurt dışına çıkmayı planlıyorum.

Yazılım müh.

200k imkansız bir sıralama değil ki. Sadece nasıl hızlı netleri arttırabilirim onu sormak için konu açmıştım da yanlış izah ettim galiba.

200k sıralama ile yazılım mühendisliğini kötü özel üniversitelerde okursun anca. Netler içinde bol bol soru çözücen baska yapabilecegin bir şey yok.

200k sıralama ile yazılım mühendisliğini kötü özel üniversitelerde okursun anca. Netler içinde bol bol soru çözücen baska yapabilecegin bir şey yok.
Yazılım müh. devlette en baba ne var ki zaten? Sadece soru çözmeye çalışarak net mi artar hocam.

Üniversiteye girip 4 yıl kendimi geliştireceğim. Üniversite 4 yıllık bir boşluk yapacak bana.

Geri
Yukarı