6 ay kala sayısal için neler yapılabilir?

TYT'de çok konu eksiğin var. Konu bilmeden soru çözümü izlemenin pek yararı olacağını sanmıyorum.
Çözümü izleyerek anlamak daha avantajlı olmaz mı? Bu saatten sonra TYT dönmenin pek bir anlamı yok gibi. AYT Ağırlık versem TYT 60-65 AYT min. 30 hedefim var. Sıralama olarak da en kötü 200 istiyorum.

Çözümü izleyerek anlamak daha avantajlı olmaz mı? Bu saatten sonra TYT dönmenin pek bir anlamı yok gibi. AYT ağırlık versem TYT 60-65 AYT minimum 30 hedefim var. Sıralama olarak da en kötü 200 istiyorum.

TYT 60 yapsan zaten yeter. Ama 30 netten nasıl çıkmayı düşünüyorsun? Çıkabilirsen dediğin sıralamayı bile aşarsın.

30 net aşırı fazla bir net sayısı mı hocam? 6 ayda yapılamayacak bir net sayısı mı?(TYT ile birlikte götürülürse)

TYT 60 net yapmak kolay ancak konu yapmadan video çözümü izleyerek yapılacak net değil. Hangi derslerden kaç netin olduğunu bilmiyorum ama büyük ihtimal matematik ve sosyalde netlerin 5'i geçmiyordur. Deneme çözmek icin önce bir net sayısına ulasman lazım ancak öyle yararı olur.

TYT 60 net yapmak kolay ancak konu yapmadan video çözümü izleyerek yapılacak net değil. Hangi derslerden kaç netin olduğunu bilmiyorum ama büyük ihtimal matematik ve sosyalde netlerin 5'i geçmiyordur. Deneme çözmek icin önce bir net sayısına ulasman lazım ancak öyle yararı olur.
AYT mat temeli atsam TYT de yapamaz mıyım? TYT sosyalde paragraf gibi olduğu için çalışma dediler genelde ama? Derece hedefim yok çünkü.

Yeni konular

Geri
Yukarı