6 ay mining yapılmış RX 570 kart alınır mı?

tahtakapı

Decipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sapphire RX 570 4 GB kutulu, içi açılmamış. Büyük ihtimalle de mining için alıp, miningten sonra da kartları satışa koymuş. Cok temiz duruyorlar, iletişime geçtik. Şimdi FurMark'ını atacak. Satmak için alıyorum bunu da söyleyeyim.

9 dk da fan 32 64 derece.

Dosya Ekleri

• IMG-20230907-WA0010.jpg
    IMG-20230907-WA0010.jpg
    112,6 KB · Görüntüleme: 44
  • IMG-20230907-WA0012.jpg
    IMG-20230907-WA0012.jpg
    132,7 KB · Görüntüleme: 39
Son düzenleyen: Moderatör:
Bırak da ihtiyacı olan birisi alsın, 6 ay da olsa o kartlar zaten sorunlu bir de biosuyla oynandıysa hayır gelmez, termal macun değişecek BIOS güncellenecek.

Aktif olarak sorunsuzca çalışan tüm ekran kartları fiyatı makulsa alınır.

1200 tl

Bırak da ihtiyacı olan birisi alsın, 6 ay da olsa o kartlar zaten sorunlu bir de biosuyla oynandıysa hayır gelmez, termal macun değişecek BIOS güncellenecek.
Adam kendi kasamda kullandım diyor hocam, ihtiyacı olan konusunda da daha bolca kart var isteyen alsın, elini kolunu bağlayan yok, biz de bedavaya almıyoruz sonuçta, bu yaklasiminizi hoş bulmadım. Onun dışında 64 derece ve adamın kendi kasasında kullandığı karta neden işlem yapayım.

Fiyat önemli. Uygun fiyatsa alınır, orijinal BIOS atılır kullanılır.
1200 TL diyor da bios neden atıyoruz hocam? Aciklarsan sevinirim. Adam şuan da kendi kasasında kullanıyormuş kartı.

Son düzenleme:
1200 TL

Adam kendi kasamda kullandım diyor hocam, ihtiyacı olan konusunda da daha bolca kart var isteyen alsın, elini kolunu bağlayan yok, biz de bedavaya almıyoruz sonuçta, bu yaklasiminizi hoş bulmadım. Onun dışında 64 derece ve adamın kendi kasasında kullandığı karta neden işlem yapayım.

1200 TL diyor da BIOS neden atıyoruz hocam? Aciklarsan sevinirim. Adam şu an da kendi kasasında kullanıyormuş kartı.

Mining BIOS yemiş kart, Memory frekansın 1750 civarı olup chip in 1244 civarı olması lazımdı. Hangi model? 1200TL uygun.

Geri
Yukarı