6 Ayda her gün 10 saat çalışmayla TYT AYT bitirmek

Hocam matematik temelim yok, Antrenmanlarla matematik 1 bitirdim sadece matematikte buyum. KPSS Ortaöğretim'e girdiğim için YKS'ye yeni yeni hazırlanıyorum. Eşit ağırlıktan 400 ham puan hedefim var. Matematik için bana tavsiye hususunda yardımcı olur musunuz? Hangi hocayı izlememden, çözeceğim kaynağa kadar TYT-AYT için yardım edebilir misiniz? KPSS için günde 8-10 saat çalışıyordum ama matematik yüzünden bir kaç gündür psikolojim bozuldu, gözüm korktu diye ders çalışamıyorum. Nereden başlayacağımı bilemiyorum.
TYT matematik için 2-3 orta-kolay kaynakla ile antremanlarla matematik 2 beraber ilerleyin sonra seviyeyi artırırsınız bende böyle yapacağım Matematik hocam da öyle dedi. Ne yazık ki o kadar bilgim yok 9.sınıfım TYT'ye ocak ayında başlamayı düşünüyorum. Antremanlarla Matematik 1'i bitirdiyseniz belli bir konu altyapınız oluşmuştur. Bu iş sabır işi düşünsene senle beraber 1 milyon 999 999 kişi girecek bu kişileri nasıl eleyecek sistem? Başarılar.

MSÜ denen sınav TYT mantığına inanılmaz benzer, uzun ve cevapları bile paragraftan oluştan Türkçe soruları, hikayesini anlamanın çözümünü yapmaktan daha meşakkatli olduğu matematik ve fen soruları vardır. Size tavsiyem çalışabildiğiniz kadar çalışın kimse size 12 saat çalışabiliyorsanız 10 saat çalışın demez. Ancak sınav senenizse azami 7 saat oturun masaya.

Geri
Yukarı