6 Ayda her gün 10 saat çalışmayla TYT AYT bitirmek

İyi bir derece isteniyorsa evet, hedef yüksek değil ise 3-4 saat de yeterlidir. Tamamen hedefinize bağlı.
Bence bu tamamen ne kadar anladığımıza bağlı ben çok zor anlayan bir insan olarak evet belki çok iyi bir derece için 8 saat çalışmam gerekebilir ama başka bir adam vardır benim 8 saate anladığımı 2 saate cebe atar.

Eğer istikrarı korursanız 400 puan yaparsınız kesin diyorum hocam. MSÜ için MSÜ sınavı olmuyor mu, yoksa ben mi yanlış biliyorum?
MSÜ sınavı oluyor fakat TYT AYT de gerekli
8 saatlik çalışmadan kastınız test çözmek mi, yoksa konu çalışıp yanında test çözmek mi?
ikisi birlikte
Verimlilik daha önemli bence hocam. 10. sınıfım, 5 saat çalışıyorum yaklaşık. Bazen 5 saate dünyalar sığıyor bazen neredeyse bomboş geçiyor.

İyi bir derece isteniyorsa evet, hedef yüksek değil ise 3-4 saat de yeterlidir. Tamamen hedefinize bağlı.

Son düzenleme:
10 saat çok değil mi ? Benim 2 yıl sonra sınavım var, 10 saat çalışmaya kalksam 3-4. saatinde psikolojim bozulur ve bayılırım diye düşünüyorum, 10 saat çalışmak büyük başarı.
Elin işinde 12 saat çalışınca psikolojin bozulmuyor kendi işinde 10 saat çalışınca mı psikolojin bozuluyor?

Elin işi ne hocam, dışarıda çalışmaktan bahsediyorsanız hayatımda hiç bir işe girmedim.
Belli oluyor zaten söylediklerinizden. Benim yapmadığım
part-time iş kalmadı, sanayide çalıştım, bilgisayarcı da çalıştım, bakkal da çalıştım, hamballık yaptım iyi ki de yapmışım yapmasam okuma azmim bu kadar kuvvetli olmazdı.

Geri
Yukarı