6 Ayda her gün 10 saat çalışmayla TYT AYT bitirmek

Şahsen ben geçen seneki sınava 1 Ocak itibariyle adam akıllı çalışmaya başlamıştım. Günlük ortalama 5-6 saat diyebilirim. 9 saat çalıştığım da oluyordu 2 saat de. Eşit ağırlıkta 20 bine girmiştim. Daha iyi de yapabilirdim ancak TYT sınavında heyecandan olsa gerek midem rahatsızlandı. Sonucunda AYT netim TYT’den fazlaydı. İsteyince olmayacak bir şey değil. Korkmayın yeter, kendinize güvenin. Gerisi halloluyor.

Vereyim. Senin durumunu bilmiyoruz, matematik temelin var mı yok mu? Temel matematiğin yoksa fizikte yapamazsın.
TYT fizik ve matematiğim bitti AYT geçiceğim 1 haftaya kalmaz ayrıca Hava Harp Okulu 360 Puan O olmazsa 278 Puanlık Deniz Harp Okuluna kesin gözüyle bakıyorum 278 puan Subay bu arada astsubay falan değil puanlar baya düşük
Vereyim. Senin durumunu bilmiyoruz, matematik temelin var mı yok mu? Temel matematiğin yoksa fizikte yapamazsın.
278 puan 6 ayda her türlü gelir değil mi

6 Ayda günde 10 saat çalışmayla TYT AYT bitirilebilir mi? Hedef milli savunma üniversitesi, 360 sayısal puan.

Bölüm olarak neresini istiyorsunuz hava kara? Kendim için hiç çalışmadım meslek lisesi çıkışlıyım hepsi tutuyordu dersi derste dinleyerek yaptım dersi kesinlikle dinlemelisiniz yoksa test çözerek olmuyor ayrıca MSÜ'den istenilen sağlık konusuna da dikkat edin derim çoğu kişi teste girip sinüzit gibi ufak şeylerden elendi.

Bölüm olarak neresini istiyorsunuz hava kara? Kendim için hiç çalışmadım meslek lisesi çıkışlıyım hepsi tutuyordu dersi derste dinleyerek yaptım dersi kesinlikle dinlemelisiniz yoksa test çözerek olmuyor ayrıca MSÜ'den istenilen sağlık konusuna da dikkat edin derim çoğu kişi teste girip sinüzit gibi ufak şeylerden elendi.
Hava istiyorum dediğim gibi 2020 puanı 348 ama 350 yi bu yıl geçer diye düşünüyorum hava olmazsa Deniz veya Sahil Güvenlik 278 Puan

Ayrıca MSÜ'nün kitaplarını da satın aldım çalışma kitaplari doping hafızadan çalışıyorum mulakatlara da çalışıyorum spora veya sözlü mülakata diksiyon gibi.

Hava istiyorum dediğim gibi 2020 puanı 348 ama 350'yi bu yıl geçer diye düşünüyorum hava olmazsa deniz veya sahil güvenlik 278 puan.

Umarım istediğinize ulaşırsınız dediğim gibi sağlık konusuna çok dikkat edin hele hava harpta inciğine kadar inceliyorlar özellikle renk körlüğüne dikkat edin çoğu kişi test olana kadar farkında olmuyor olduğunu.

Hocam matematik temelim yok, Antrenmanlarla matematik 1 bitirdim sadece matematikte buyum. KPSS Ortaöğretim'e girdiğim için YKS'ye yeni yeni hazırlanıyorum. Eşit ağırlıktan 400 ham puan hedefim var. Matematik için bana tavsiye hususunda yardımcı olur musunuz? Hangi hocayı izlememden, çözeceğim kaynağa kadar TYT-AYT için yardım edebilir misiniz? KPSS için günde 8-10 saat çalışıyordum ama matematik yüzünden bir kaç gündür psikolojim bozuldu, gözüm korktu diye ders çalışamıyorum. Nereden başlayacağımı bilemiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı