6 ayda sayısalda 200k yapılır mı?

Verimli planlı programlı ve düzgün çalışmayla bir ihtimal yaparsınız gibi hocam.

Bu durum kişiden kişiye değişir. Çünkü herkesin temeli farklıdır. Ama ortalama bir temelin varsa; öncelikle kafanda ben kazanacağım diye hedefleyeceksin, daha sonra her şeyi bırakıp çalışmaya başlayacaksın, gerekirse uykundan kısıcaksın.

Yapılır. AYT matematik sınavı etkiliyor. 200 bin yaptıysam AYT matematik ile yaptım.

Ben geçen sene girdim 190k yaptım sadece son 2 hafta full tekrar videoları var onlardan izledim onun dışında çalışmadım zor değil yaparsın zaten her sene tytde en az 70 tane aytde 30 tane çalışmadan mantıkla yapılacak soru oluyor onları çözsen 200k geliyor ben 77 tyt 27 ayt netiyle 190k oldum sen 6 ay çalışsan 50k bile yaparsın çok büyütmeyin bu sınavı
1701891670231.png

Ben geçen sene girdim 190k yaptım sadece son 2 hafta full tekrar videoları var onlardan izledim onun dışında çalışmadım zor değil yaparsın zaten her sene tytde en az 70 tane aytde 30 tane çalışmadan mantıkla yapılacak soru oluyor onları çözsen 200k geliyor ben 77 tyt 27 ayt netiyle 190k oldum sen 6 ay çalışsan 50k bile yaparsın çok büyütmeyin bu sınavı Eki Görüntüle 2043824
Hocam netleri neden karaladınız aklfdlşsajdfas. Kimsenin bir sayısalcının eşitağırlık sıralamasıyla dalga geçeceğini sanmam.

Geri
Yukarı