Eşit ağırlık 200K 8 ayda yapılır mı?

kaanlupen1

Femtopat
Daha fazla  
Herkese merhaba, bu yıl sınava çalışmak istiyorum. Temelin hiç yok matematikte günde 4-5 saat çalışsam sınava kadar 200K EA yapabilir miyim? Teşekkürler.

Herkese merhaba, bu yıl sınava çalışmak istiyorum. Temelin hiç yok matematikte günde 4-5 saat çalışsam sınava kadar 200K EA yapabilir miyim? Teşekkürler.

Hocam temelin hiç yoksa TYT mat calis AYT yapamazsin yaparsin ama cok calisirsin.
30 TYT Türkçe 30-35 AYT sosyal 1
15 TYT sosyal 5 AYT mat
10 TYT mat
5 TYT fen

Bu netleri yapmaya calis bu netlerle rahat 200K gelir hatta 150k falan da gelir.

Son düzenleyen: Moderatör:

Günde 5 saat mat 5 saat diğer derslerden başlayıp deli gibi çalışırsan yaparsın zaten ne yani bu sene olmadı seneye eşekler gibi çalışmak zorunda kalacaksın. İnsanlar bu süreç için hep uzun zaman aralıkları verir aralıkta TYT temelini atsan ocakta TYT devam ettirsen ve AYT mat başlasan şubat, martta da edebiyat ve diğer AYT bölümü derslerinin çoğunu bitirirsin. Nisan mayısta eksik konular artı deneme ile 75-100k bile rahat girersin. İnsanlar yaparsın yapamazsın demesine takma herkes kendi potansiyelinden konuşur. İstekli şekilde denersen vın gelir tırız gider.

Kişiye, sınava bağlı. Bence yapamazsın.

Nasıl yapamaz? 200k ne? Bir de eşit ağırlık, havada karada yapar.

Matematige daha baslayamadim ama Full sözel çalıştım üstteki arkadaşın dediği gibi su 6 aylık sürede Full mat asılsam 10 TYT mat 5 AYT mat yapabilir miyim sizce?

Sınava 6 ay var rahat yaparsın kendine güven ve biz genel olarak diyoruz sen kendi potansiyelin farkına varman lazm kendine sorman lazm bu soruyu.
Bende EA'dan gireceğim bu sene yazın başında sıfırdım neredeyse şu an TYT 75 civarı yapıyorum ben de full mat asılıyorum çünkü tarih, coğrafya biliyorum küçükken merak olduğu için edebiyat da var biraz. TYT'de tek fenden eksiklerim var AYT'de de mat hedef 7K altı. Benim ama çok çalışman lazım ve kendine güvenmen lazm tabiri caizse ben köpek gibi çalıştım, çalışıyorum.
Bizim burada bir arkadaş vardı matematikten başka hiçbir şeye çalışmadı. Matı fulledi geçti ama o da çok çalıştı.
Yani ben genel olarak söylüyorum 200k çok az hedefini sıkı tut son 6 ay var elinden gelenin en iyisini yap yapamazsan en azından denedim dersin.

Temelim yok dediğiniz okulda dersleri dinlemedim gibi bir temel eksikliği ise rahatlıkla yaparsınız. Ama eğer cidden temeliniz 4 işlem gibi temel bilgiler bile yoksa işiniz biraz zordur ama imkansız değildir. Her şekilde disipline bakıyor. Ve kesinlikle TYT çalışırken çarpanlara ayırma ve fonksiyonlar bitmeden AYT matematiğe başlamayın.

Temelim yok dediğiniz okulda dersleri dinlemedim gibi bir temel eksikliği ise rahatlıkla yaparsınız. Ama eğer cidden temeliniz 4 işlem gibi temel bilgiler bile yoksa işiniz biraz zordur ama imkansız değildir. Her şekilde disipline bakıyor. Ve kesinlikle TYT çalışırken çarpanlara ayırma ve fonksiyonlar bitmeden AYT matematiğe başlamayın.

Daha antrenmanlarla matematikteyim hocam emin değilim ya TYT 10 AYT 10 yapsam yeterde gerçekten matematik kısmında 0'im yetişir mi bilemiyorum teşekkürler öneriniz için.

Geri
Yukarı