6 aydır kullanılmayan R5 5500 sistem format sonrası kasıyor

Yusufefe61

Centipat
Daha fazla  
Selam yaklaşık 6 ay önce aldığım bilgisayarıma format attım ve format attık sonra nedense oyunlarda kasma olmaya başladı CPU sıcaklığı filan her şey normal temizde kullanıyorum ama nedense birden güc kaybı oldu sistemim RTX 3050 8 GB AMD Ryzen 5 5500 16GB 3600MHz sistemim iyi olmasına rağmen neden donduğunu anlamıyorum oyunlar ve oyunda yüksek FPS alsam takılma e donma oluyor ya da yavaş renderlıyor.

Son düzenleme:
Selam yaklaşık 6 ay önce aldığım bilgisayarıma format attım ve format attık sonra nedense oyunlarda kasma olmaya başladı CPU sıcaklığı filan her şey normal temizde kullanıyorum ama nedense birden güc kaybı oldu sistemim RTX 3050 8 GB AMD Ryzen 5 5500 8 GB 3600MHz sistemim iyi olmasına rağmen neden donduğunu anlamıyorum oyunlar ve oyunda yüksek FPS alsam takılma e donma oluyor ya da yavaş renderlıyor.
Driverlar etken olabiliyor.

kendi sitesinden kurdum ama varsa bildiğiniz başka doğrusunu filan indire bilceğim yer söylerseniz çok sevinirim

pardon yanlış yazmışım 2 solot var anakarta 16 gb ram takılı birine diğeride boş
2. slotu doldurup kullanın. 16 yı satıp 2x8 yada bir 16 daha alın çözülecektir. Driverler güncelse başka bir çözümü olduğunu düşünmüyorum.

Geri
Yukarı